ETNA OPĚT CHRLÍ!

Vložil
Tisková zpráva
18.02.2014 06:45
ARCHTILES s.r.o.

Z tajuplných sopek Vesuvu a Etny pochází exkluzivní produkty společnosti MADE A MANO, která vznikla v roce 2001 v Itálii. Její zakladatelé se shlédli v kráse lávového kamene a získali odvahu jít proti proudu strojové výroby. V době všeobecné industrializace kladou důraz na kouzlo ručně malovaných detailů stejně tak, jako na malé kolekce určené pro úzký okruh výjimečných a náročných zákazníků.Ti, které si tato značka najde v Čechách, si oblíbí její produkty především proto, že povzbuzují lidskou představivost a probouzí cit pro krásu. „Česká republika je krásná země s velkým kulturním bohatstvím. A naše produkty jsou vytvářeny ve spolupráci se zákazníky, ze které se často rodí nové myšlenky a nápady. Jsou dílem vzájemného obohacování,“ říkají tvůrci MADE A MANO v naději, že tak, jak Made a Mano obohatí českou architekturu, obohatí také česká kultura jejich keramiku.

Svou hlavní vizitku - lávové kameny - používá tato firma jen pro nejexkluzivnější řadu. Specialitou jsou na míru vyráběné desky kuchyňských stolů a další vybavení stylových restaurací.  Hojně pracuje také s glazurou a kreslenými či tištěnými vzory a zakládá si na kombinaci ruční práce s moderními technikami. Inovativní technologie vyvinutá touto firmou umožňuje realizovat série nejrůznějších nadčasových tvarů a forem. Každá z nich pak má svůj vlastní příběh a význam, ať už mluvíme o hravé sérii ALFA, která umožňuje skládat slova a celé texty, nebo o odvážné sérii NOVECENTO inspirované ozdobnými ornamenty devatenáctého století.

Díky firmě Archtiles se skvosty MADE A MANO stávají na českém trhu součástí řady realizací. Už teď je můžete znát například z netradičního kuchařského seriálu Deník Dity P.
0 komentářů
přidat komentář

Související články