Čtyři výrobky společnosti Zumtobel vyznamenány cenou iF product design award 2013

Vložil
Tisková zpráva
04.02.2013 09:00
Zumtobel Lighting

Porota iF product design awards 2013 ocenila Systém LED reflektorů DISCUS Evolution, vestavné LED svítidlo PAN, fasádní LED svítidlo ELEVO a nouzové a bezpečnostní LED svítidlo ONLITE PURESIGN 150.


Tým produktového designu firmy Zumtobel vyvíjí samostatně a v úzké spolupráci s mezinárodně renomovanými designéry výrobky vyznačující se maximální užitnou hodnotou a zdrženlivostí ve své řeči tvarů. Čtyři nejnovější vyznamenání potvrzují tuto snahu společnosti Zumtobel o to více.

Hned čtyři výrobky společnosti Zumtobel vyznamenány cenou iF product design award 2013:

Systém LED reflektorů DISCUS Evolution

Archaický sluneční kotouč s LED mezikružím vytváří základní těleso systému reflektoru Discus Evolution. Plochý vzhled spolu s účinnou technologií reflektoru a LED osvětlovací prostředek o výkonu 30 W, avšak i charakteristika vyzařování a reprodukce barev Ra 90, to vše zařazuje DISCUS Evolution k nejmodernějším reflektorům pro obchody. Nově vyvinutý LED board desing umožňuje světelné toky až 2 000 lm při účinnosti svítidla nad 65 lm/W
Design: EOOS
> více informací o systému LED reflektoru DISCUS Evolution

Fasádní LED svítidlo ELEVO

Pro pěší neviditelné, umístěno na okenních parapetech. 3,5 cm velké, ploché fasádní svítidlo ELEVO osvítí výstupky a povrchy velmi působivě. Ve spínatelném provedení nebo stmívatelné přes PWM lze svítidlo zcela snadno integrovat do nejrůznějších systémových prostředí. Jako výkonné LED svítidlo, s teple bílými nebo studeně bílými barevnými teplotami je ELEWO ideální jak pro přímé, tak i nepřímé nasvícení fasád.
Design: Zumtobel
> klikněte zde pro více informací o svítidle ELEVO

Zabudované LED svítidlo PAN

PAN je se svým průměrem o velikosti 52 mm nejmenším spotem pro nasvícení fasád na trhu. Svítidlo lze použít flexibilně pro pozici down nebo uplight. Barevné teploty od 3 200 K a 6 000 K zaručují vždy správné světlo pro nejrůznější materiály a povrchy. Jako nástavba nebo povrchová instalace prostřednictvím nástavbového pouzdra používá svítidlo chráněné třídou krytí IP65/67 své silné stránky u památkově chráněných i moderních budov.
Design: Zumtobel
> zde najdete více informací o svítidle PAN

Evakuační LED svítidlo a bezpečnostní svítidlo ONLITE PURESIGN 150

PURESIGN ukazuje ve formě zredukovaného použití materiálu a práškového nánosu trvalý produktový design v naprosté perfektnosti.
Uvnitř evakuačního svítidla se ukrývá nejmodernější LED technika s novou světelnou deskou tištěných spojů, které zajišťuje homogenní nasvícení piktogramu. Vestavné a nástavbové varianty nabízejí 2 otočné spoty ERI pro nasvícení únikových cest o délce až 13 m. Puresign se díky tomu stává evakuačním a bezpečnostním svítidlem v jednom.
Design: EOOS
> zde se dozvíte více o ONLITE PURESIGN 150

Zumtobel. The Light.
0 komentářů
přidat komentář

Související články