Systém LED reflektorů DISCUS Evolution získal cenu iF gold award

Vložil
Tisková zpráva
04.03.2013 09:00
Zumtobel Lighting

V rámci druhého předávání cen iF design awards night v BMW Welt v Mnichově byly vyznamenány čtyři výrobky společnosti Zumtobel cenou iF product design award. Systém LED reflektorů DISCUS Evolution, LED reflektor ELEVO, vestavné LED svítidlo PAN a evakuační svítidlo ONLITE PURESIGN 150 udělaly dojem na porotu svým vynikajícím produktovým designem a účinnou technologií světla.

Cena iF gold award pro systém LED reflektorů

Systém LED reflektorů DISCUS Evolution obdržel vytouženou cenu iF gold award. Celkem se o ni ucházelo 3 011 výrobků od 1 920 účastníků. Z toho bylo vyznamenáno 981 příspěvků. Ze všech nositelů ceny jich bylo 75 vyznamenáno dodatečně v rámci předávání cen cenou iF gold award.

DISCUS Evolution

Systém LED reflektorů DISCUS Evolution je výsledkem důsledného dalšího vývoje a přesvědčí optimálním souladem se světelným zdrojem a optikou. Plochý tvar reflektoru je ještě modernější a minimalističtější. Filigránový a zároveň robustní design reflektoru pochází z pera mezinárodně známého designového studia EOOS z Vídně a byl koncipován pro prezentaci zboží, které zdůrazňuje a podporuje jeho prodej.

Inovační management tepla s pasivním chlazením formou paprskovitých lamel je přitom nedílnou součástí konceptu designu. Reflektor DISCUS Evolution je dostupný s pouzdrem v černé nebo bílé barvě. Je vhodný jak pro umístění do napájecích kolejnic, tak pro přímou stropní vestavbu.

> Zde se o výrobku DISCUS Evolution dozvíte více

Zumtobel. The Light.
0 komentářů
přidat komentář

Související články