Současná tvorba Ateliéru 38 - přednáška v klubu Fiducia

Zdroj
Mgr. Ilona Rozehnalová, Antikvariát a klub Fiducia
Vložil
Petr Šmídek
13.02.2019 16:50
Přednášky

Ostrava

Moravská Ostrava

Jan Zelinka
Tomáš Bindr
ATELIER 38 s.r.o.

Antikvariát a klub Fiducia vás srdečně 19. února 2019 od 18:00 hodin zve na akci Současná tvorba Ateliéru 38.
Prezentace oceňovaného architektonického studia
Atelier 38 působí na architektonické scéně přes dvacet let. Dost dlouhá doba na to, abychom si uvědomili posun společnosti od svobody k bezpečnosti (jistotám). Už neplatí, že kvalitní architekturu primárně vytváří symetrická trojjedinost „investor – architekt – řemeslník". S právem veta nad trojjediností drábují ouřadové. A že jich přibylo. Je to, jako byste maestrovi stříhali z houslí jednu strunu za druhou... protože čtyři jsou přeci zbytečně hodně. Jak se s tím vyrovnává Atelier 38, představí jeho zástupci na svých realizovaných i nerealizovaných projektech, od rodinného domu nominovaného na Českou cenu za architekturu 2018 až po novou divadelní scénu na Černé louce.
Vstupné dobrovolné.  Místo si můžete rezervovat na tel.: 596 117 312 nebo osobně v antikvariátu (Mlýnská 2, Ostrava 1) vždy v pracovní dny od 10 do 18 hodin.
Akce Antikvariátu a klubu Fiducia podporují: Ministerstvo kultury ČR, Statutární město Ostrava, Nadace české architektury, Moravskoslezský kraj, MUDr. David Feltl, tiskárna Printo, Portaflex, Nadace Agosto foundation.

Facebooková událost >
0 komentářů
přidat komentář

Související články