Offcity architekti : Aleš Novák & ORA

Zdroj
Šárka Zahálková, Offcity
Vložil
Tisková zpráva
28.05.2018 22:20
Pardubice

Originální Regionální Architektura ORA

Srdečně Vás zveme na další z letošního cyklu přednášek OFFCITY ARCHITEKTI, v rámci kterého se letos věnujeme tématu objevování města očima ne-pardubických osobností. Přednášející vyzýváme k tomu, aby Pardubice prozkoumali intenzivně a po svém. Hosté do Pardubic, města, které neznají, vždy přijedou v daný den ráno, celý den budou mít na jeho průzkum, aby nám večer představili, jaké Pardubice jejich očima jsou.

OFFCITY ARCHITEKTI: ALEŠ NOVÁK & ORA
úterý 29. května 2018 od 19.00 v Divadle 29 / Sv. Anežky České 29, Pardubice


Aleš Novák je výtvarník, který studoval v Liberci na fakultě architektury, AVU a UMPRUM v Praze. Jeho práce vždy iniciuje množství otázek. Budou pro Aleše Pardubice městem otázek anebo odpovědí?

Pokud vás zajímá architektura, jistě jste v poslední době narazili na architektonický ateliér ORA (originální regionální architektura). Mladí architekti, kteří zaujali citlivými a hlavně nápaditými rekonstrukcemi domů, které jsou prezentovány rovněž v odborných zahraničních médiích. Při procházce v lesích u Jánských Lázní narazíte na drobnou realizaci malé lávky u pramene Ernesta Exnera, která harmonicky souzní s okolní přírodou. Naleznou architekti harmonii také v našem městském prostoru?

Těšíme se nové pohledy na známá místa, architekturu a veřejný prostor, těšíme se na přednášející a vás, že se zapojíte do společné diskuse.

Vstupné: 50 Kč

0 komentářů
přidat komentář

Související články