Best of British - Graham Morrison a Peter Bishop - urban design

Zdroj
Fakulta architektury ČVUT
Vložil
Tisková zpráva
12.11.2014 06:40
Graham Morrison
Peter Bishop
Allies & Morrison

Fakulta architektury ČVUT Vás srdečně zve na cyklus přednášek britských architektů, urbanistů, inženýrů a zahradních architektů Best of British. Přednášky se budou konat od 6. listopadu do 4. prosince 2014 vždy od 18.30 hodin na Fakultě architektury ČVUT v Praze-Dejvicích.

Dvojpřednáška Grahama Morrisona a Petera Bishopa se uskuteční ve čtvrtek 13. listopadu 2014 od 18:30 hodin v přednáškové síni Gočár (m. č. 155) a bude věnována městskému plánování v kontextu Londýna. Praxe kanceláře Allies and Morrison se pohybuje od architektury a interiérového designu po urbanismus a územní plánování. Kancelář se podílela na masterplanu pro King’s Cross Central projektu přestavby jednoho z největších  brownfieldů v Evropě. Peter Bishop je hlavním urbanistou Allies and Morrison a profesorem na Bartlett School of Architecture.


Přednáškový cyklus pořádá Fakulta Architektury ČVUT s podporou a pod záštitou Britské ambasády v Praze a nabízí studentům ČVUT i široké veřejnosti jedinečnou příležitost osobně se seznámit se současným stavem architektury a designu ve Velké Británii. Vstup na přednášky je zdarma.

Více informací >
0 komentářů
přidat komentář

Související články