Best of British - Chris Wise - structural engineer

Zdroj
FA ČVUT
Vložil
Tisková zpráva
19.11.2014 08:50
Fakulta architektury ČVUT Vás srdečně zve na cyklus přednášek britských architektů, urbanistů, inženýrů a zahradních architektů Best of British. Přednášky se budou konat od 6. listopadu do 4. prosince 2014 vždy od 18.30 hodin na Fakultě architektury ČVUT v Praze-Dejvicích.

Chris Wise : Expedition Engineering
čtvrtek 20. listopadu 2014 od 18:30 hod.

přednášková síň Gočár (m. č. 155)


Konstrukci jako vizitku i podstatu úspěchu britské moderní architektury představí Chris Wise profesor prestižní University College London a jeden z nejvýraznějších stavebních inženýrů ve Velké Británii. Od roku 1979, kdy začal svoji kariéru u Ove Arup and Partners se zabývá statikou stavebních konstrukcí. Stadion VeloPark pro LOH 2012 v Londýně (Hopkins Architects), na jehož projektu se Chris Wise podílel, získal za jedinečné a inovativní konstrukční řešení cenu Mezinárodní asociace mostů a strukturálního inženýrství v roce 2013.

Přednáškový cyklus pořádá Fakulta Architektury ČVUT s podporou a pod záštitou Britské ambasády v Praze a nabízí studentům ČVUT i široké veřejnosti jedinečnou příležitost osobně se seznámit se současným stavem architektury a designu ve Velké Británii. Vstup na přednášky je zdarma.

Více informací >
0 komentářů
přidat komentář

Související články