Vložil
ČTK
06.07.2014 18:45
Praha


zpět na článek
2 komentáře
Nová Trojská lávka
Stanislava Poláková
| 29.10.20 01:44
Dobrý den. Snažila jsem se zjistit, kdo projektoval novou Trojskou lávku. Všude a marně. Je smutné a politování hodné, že se nikde člověk nedozví nic o tak významné osobě v procesu výstavby, jako je projektant. Zřejmě je důležitější každý náměstek než inženýr (nikoliv architekt !), který je je tvůrcem a zodpovědnou osobou významného a náročného stavebního díla. Začne se o něm mluvit jako o viníkovi (zpravidla neprávem), až když se něco stane. Pak na publicitě média nešetří. Bohužel tato praxe, a to výhradně v našich luzích a hájích, je pravidlem. Mohl by mi někdo tento přístup médií vysvětlit? Děkuji, s pozdravem Stanislava Poláková
Re: Nová Trojská lávka
redakce
| 29.10.20 07:43
V následujících krocích vypíše magistrát výběrové řízení na zajištění projektové a inženýrské činnosti pro získání stavebního povolení a následný výběr zhotovitele stavby. Projektová dokumentace bude zpracována jako jednostupňový projekt na podkladech zpracované studie, což znamená, že nebude vypsaná architektonická soutěž na návrh lávky.
/zpráva ze 4. jednání Rady hl. m. Prahy 30. ledna 2018/
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.