Ročenka Česká architektura 2023-2024 - výzva k zasílání staveb

Zdroj
Markéta Zdebská, BY architects
Vložil
Tisková zpráva
09.04.2024 12:00
Markéta Zdebská

Vážení kolegové,
byla jsem vyzvána Dagmar Vernerovou k sestavení ročenky české architektury, která se bude vydávat v roce 2025. Dovoluji si Vás tímto požádat o zaslání Vašich realizací dokončených v letech 2023–2024.

Může se jednat o novostavbu, rekonstrukci, interiér, veřejné prostranství, park, urbanismus, ale i výtvarný objekt, zajímavý detail či technické řešení. Počet nabídnutých prací jednoho autora nebo ateliéru není omezen, ale finální výběr do ročenky je v tomto případě limitován na maximálně 3 realizace. Stavba může být u nás i v zahraničí, uvedení v ročence je ale podmíněno českým občanstvím alespoň jednoho z autorů.

Vzhledem k tomu, že stavby v širším výběru plánuji navštívit osobně v období od června do srpna/září letošního roku, prosím o zaslání následujících podkladů do 15. 04. 2024:
- název a přesnou adresu realizace (pokud není, pak prosím o souřadnice GPS) a datum realizace
- jméno autora/rů, včetně kontaktu (aktuální email a telefon)
- krátký autorský text (max. 1800 znaků vč. mezer)
- 4–5 fotografií v náhledovém rozlišení (pokud je stavba ještě v realizaci, stačí i pracovní fotografie, případně vizualizace)
- situaci a půdorys přízemí – vše pouze schémata, ve formátu jpg nebo pdf


Podklady prosím zašlete v jedné složce označené jménem ateliéru/architekta, v podsložce/kách pak název projektu/tů. Soubory zašlete prosím e-mailem na adresu: rocenka@byarchitects.cz
Prosím o přílohu do 10 MB, vše zatím pouze v náhledovém rozlišení. K zaslání kompletních podkladů k vybraným stavbám vás vyzve vydavatel v září a říjnu 2024.


Děkuji a zdravím srdečně,

Markéta Zdebská
0 komentářů
přidat komentář

Související články