Ročenka Česká architektura 2020-2021 - výzva k zasílání staveb

Zdroj
Pavla Melková, MCA
Vložil
Tisková zpráva
07.05.2021 08:30
Pavla Melková
MCA atelier

Vážené architektky, vážení architekti,Je mi ctí, že jsem byla vyzvána vydavatelkou Dagmar Vernerovou k sestavení ročenky české architektury pro rok 2022.
Proto si dovoluji Vás touto cestou požádat o zaslání Vašich realizovaných projektů dokončených v letech 2020–2021.
Může se jednat o novostavbu, rekonstrukci, interiér, veřejné prostranství, park, urbanismus, ale případně i výtvarný objekt, zajímavý detail či technické řešení, stejně jako další fyzické počiny v oblasti architektury, jako například výstava. Počet nabídnutých prací jednoho autora nebo ateliéru není omezen, ale finální výběr do ročenky je v tomto případě limitován na maximálně 3 realizace. Stavba může být u nás i v zahraničí, uvedení v ročence je ale podmíněno českou národností alespoň jednoho z autorů.
Kromě Vašich realizací budu ráda, pokud mne upozorníte i na práci nějakého Vašeho kolegy.

Vybrané realizace budu osobně od května do srpna navštěvovat.

Zašlete mi prosím následující informace a materiály:

- název a přesnou adresu realizace (u objektů v krajině prosím uveďte souřadnice GPS) a datum realizace

- jméno autora/rů, včetně kontaktu (aktuální email a telefon)

- krátký autorský text (max. 2000 znaků vč. mezer)
- fotografie - pouze v náhledovém rozlišení (pokud je stavba ještě v realizaci, stačí i pracovní fotografie, případně vizualizace)
- situaci, půdorysy, řezy, pohledy – vše pouze schémata, ve formátu jpg nebo pdfVšechny materiály prosím zašlete v jedné složce označené jménem ateliéru/architekta/v podadresářích název projektu. Do předmětu zprávy uveďte ROČENKA 2020. Soubory můžete zaslat e-mailem na rocenka2022@mca-atelier.com. Prosím soubor do 10 MB, který není nutné posílat přes úložiště. Vše zatím pouze v náhledovém rozlišení. K zaslání podkladů ke stavbám vybraným k publikování Vás vyzve vydavatel v září a říjnu 2021.Děkuji za Váš čas.

S pozdravem
Doc. Ing.arch. Pavla Melková Ph. D.
0 komentářů
přidat komentář

Související články