Ivana & Jan Benda: Image of the City. From Research to Design to Build

November Talks 2019

Zdroj
Kateřina Rottová, Fakulta architektury ČVUT v Praze
Vložil
Tisková zpráva
04.11.2019 10:30
Přednášky

Praha

Dejvice

Fakulta architektury ČVUT vás srdečně zve na přednášku Ivany a Jana Bendových, česko-kanadských architektů a urbanistů s rozsáhlou globální profesní zkušeností. V přednášce s názvem Image of the City: From Research to Design to Build představí výzkum prostorové struktury města Mostu, který zpracovávali v 70. letech a ze kterého následujících 40 let čerpali ve své mezinárodní architektonické a urbanistické tvorbě.

Benda Architects
(CAN) www.benda-arch.com

Přednáška se koná v pondělí 4. listopadu 201918.00 hodin v přednáškové síni 155 Gočár, Fakulta architektury ČVUT, Thákurova 9, Praha 6 Dejvice. Bude v anglickém jazyce, vstup je zdarma a bezbariérový. Od 17.30 hodin jste zváni do předsálí na welcome drink.

Vystoupení Bendových bude první ze čtyř „listopadových promluv“, které na FA ČVUT již pátým rokem přivádí významné zahraniční architekty, urbanisty a krajinářské architekty. Děje se tak v rámci přednáškového cyklu November Talks, který od roku 2006 podporuje nadace Sto Foundation na evropských školách architektury. Letos se konají v Londýně, Paříži, Benátkách, Stuttgartu a Štýrském Hradci. V Praze mají podtitul „Transformace: proměny hranic profesí v proměňujícím se světě“.
0 komentářů
přidat komentář

Související články