NAŠE FILOZOFIE
Jsme statici, nadšenci v oboru, neustále se vzděláváme a snažíme se posouvat profesi dál. Máme rádi výzvy, baví nás šířit povědomí o statice a uplatňovat naše dlouholeté zkušenosti.

O NÁS
Hlavní a převažující činností naší kanceláře je zpracování projektů statiky, a to od úvodních fází projektů (studie, projekty pro územní řízení), přes dokumentaci pro stavební povolení či ohlášení stavby až po prováděcí, resp. realizační dokumentaci.
Kromě statiky zpracováváme stavebně-technické průzkumy pozemních staveb.

PROČ ZVOLIT NAŠI STATICKOU KANCELÁŘ?
Pracujeme pro špičkové architekty, úspěšné projekční kanceláře, developery a větší stavební firmy po celé ČR i na Slovensku. Pro práci využíváme softwarové platformy ALLPLAN, SCIA a FINE, umíme BIM, modelujeme ve 3D a kreslíme ve 2D. Na trhu působíme od roku 2010 a máme za sebou přes 250 větších a velkých projektů statiky na objektech a konstrukcích v celkové hodnotě přes 15 miliard Kč.

AUTORIZACE
V pražské kanceláři je nás 20+ a každý pátý je statik s autorizací. Věříme v poskytování služeb, které nejen plní, ale překračují očekávání našich klientů. Přinášíme bezpečné a zároveň úsporné návrhy a statické posudky.

Realizace a projekty