Cheb bude nabízet na webu všechny volné pozemky a domy

Vložil
ČTK
23.04.2019 08:30
Cheb

Cheb - Město Cheb bude na webových stránkách nabízet všechny volné pozemky i domy pro případné investory. Chce tak podpořit soukromé investice a přilákat i investory odjinud než z Chebu, řekl ČTK starosta města Antonín Jalovec (VPM).


Město provozuje vlastní webové stránky chebskenemovitosti.cz, na kterých nabízí městské nemovitosti k prodeji nebo pronájmu. V nabídce bylo ale zatím jen pár nemovitostí.

"Dali jsme zastupitelstvu na vědomí, že hodláme na tento web umísťovat všechny důležité pozemky, které jsou určeny k zástavbě, protože se ukazuje, že v minulosti byli v Chebu upřednostňováni zájemci, kteří se dobře vyznají na místním realitním trhu a mají informace, které ve zbytku republiky chybí," uvedl Jalovec.

Na webu by se tak měly objevit nejen pozemky, ale i městské byty, které si zájemci mohou sami opravit, nabídky nebytových prostor a podobně.

Jak ale upřesnil Jalovec, nabídka na webových stránkách není oznámením záměru prodeje. V případě zájmu musí být záměr veřejně oznámen a pak prodej schválit zastupitelstvo.
0 komentářů
přidat komentář

Související články