Naga, s.r.o.

Naga, s.r.o.

Patočkova 3/712, 160 00 Praha
+420 603 415 375
info@naga.cz

Hlavní obrázek
O společnosti
Naga s.r.o. buduje dřevostavby od roku 2007.
Kromě rodinných domů se zaměřujeme i na atypické stavby a konstrukce - jednotícím prvkem je ale vždy dřevo a chytrá, originální řešení.

Rodinný dům v Levíně
Zaměření firmy

Od začátku bylo naším cílem stavět domy, které budou výjimečné - ať už svým netradičním architektonickým řešením, nekonvenčním provedením či „jen“ kvalitou zpracování.
Našimi zákazníky se tak stávají lidé, kteří mají ambice nejen sami dobře bydlet, ale kteří také přemýšlí, jak stavba ovlivní své okolí, jak se oni sami spolupodílejí na utváření města či krajiny a vlastně i celé společnosti.  Svým zákazníkům se snažíme přinášet inspirativní návrhy (např. při hledání vhodných materiálů či esteticky funkčních detailů)  tak i praktická konstrukční řešení, která mají vliv na náklady staveb, jejich kvalitu a trvanlivost ale také na praktičnost každodenního užívání v budoucnosti. Nejsme jen pasivními dodavateli a montéry, se svými zákazníky si často vytváříme dlouhodobé vztahy.  

Ambice a výsledky
Architektonická studia si spolupráci s námi chválí, protože na rozdíl od běžných stavebních firem jsou pro nás architektura a design velkou výzvou.  Máme smysl pro originalitu a dokážeme aktivně spolupracovat na návrzích a obohatit je o své praktické realizační zkušenosti, cit pro detaily i konstrukční řešení specifická pro dřevostavby.
Jsme rádi, daří-li se nám prostřednictvím našich realizací kultivovat prostředí, ve kterém žijeme,posunovat hranice obecného vkusu a vztahu k architektuře. Proto se často podílíme i na stavbách atypických, nesloužících k bydlení, ale prezentujících tak tento postoj o to většímu počtu lidí. Jsme pyšní na realizace české expozice na Expo v Benátkách i na konstrukce a stavby pro veřejná prostranství. Ukázky našich realizací staveb k bydlení a atypických staveb najdete na našich stránkách www.naga.cz,

Realizace a projekty

0 komentářů
přidat komentář