Koordinátor TZB

Kontakt
Dita Nováková
dnovakova@ebmgroup.cz
tel. 731407425

Vloženo
29.07.2020 11:23
Renomovaná projekční a architektonická kancelář EBM Expert přijme do svého kolektivu nového kolegu nebo kolegyni na pozici Koordinátor TZB.
Náplň práce:
• Expertní podpora týmu při projektování speciálních profesí
• Definování koncepce, oponentura návrhů, koordinace a řízení projektů

Předpoklady:
• Vysokoškolské vzdělání obor Pozemní stavby / TZB
• Znalost AutoCad, zkušenosti s BIM (Revit) výhodou
• Angličtina výhodou

Nabízíme:
• Zázemí velké a stabilní společnosti podílející se na zpracování největších a nejvýznamnějších zakázek v oboru se zaměřením na využití aktuálních trendů a nových technologií BIM
• Spolupráce se zahraničními architekty na mezinárodních projektech
• Moderní a inspirativní prostředí v nové kancelářské budově na Smíchově
• Dynamický a přátelský kolektiv
• Motivující ohodnocení odpovídající vykonávané práci
• Flexibilní pracovní doba
• K dispozici mobilní telefon, možnost využití služebního vozu
• Podpora při sebevzdělávání a profesním rozvoji
• Příspěvek na MultiSport kartu
• Stravenky / Příspěvek na stravování
• Účast na firemních mimopracovních akcích a aktivitách