Hlavní inženýr projektu

Kontakt
Dita Nováková
dnovakova@ebmgroup.cz
tel. +420 731407425

Vloženo
22.05.2019 10:03
Společnost EBM Expert, součást společnosti EBM Group se zabývá projektovou a inženýrskou činností, výkonem technického dozoru investora, projektovým managementem, realitní činností a přípravou projektů. Aktuálně do svých řad hledáme novou posilu na pozici Hlavního inženýra projektu.
Náplň práce:
- samostatné vedení projektů, řízení a koordinace týmu projektantů a subdodavatelů při zpracování projektové dokumentace, spolupráce při řízení souvisejících inženýrských činností
- jednání s klienty
- spolupráce s architekty
Předpoklady:
- vysokoškolské vzdělání obor pozemní stavby nebo architektura
- znalost AutoCAD, zkušenosti s BIM (REVIT) výhodou
- znalost AJ výhodou
Nabízíme:
- zázemí a stabilitu zavedené společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení
- možnost kariérního růstu
- příjemné pracovní prostředí a týmové kolegy
- účast na významných a zajímavých zakázkách
- zajímavou práci v dynamickém, mladém a přátelském kolektivu
- pružnou pracovní dobu
- mimopracovní firemní akce (výlety, večírky)
- zaměstnanecké výhody
- místo výkonu práce Praha a ČR