Fermacell GmbH,  organizační složka Praha

Fermacell GmbH, organizační složka Praha

Žitavského 496, 156 00 Praha
+420 296 384 330
+420 296 384 333

Hlavní obrázek
Fermacell zaujímá se svojí produkcí více než 35 mil. m² na trhu sádrovláknitých desek nejen v Evropě ale i v České republice dominantní postavení. Zákazníci oceňují nejen široký sortiment a příznivé obchodní podmínky, ale především kompletnost systémových řešení a servis, který Fermacell prostřednictvím svého zastoupení v České republice svým zákazníkům poskytuje. Pracovníci českého zastoupení dodávají na náš trh více než 1 000 000 m² desek ročně s tím, že největší objem dodávek se realizuje pro výrobce a dodavatele montovaných domů na bázi dřevěné konstrukce.

Realizace a projektySádrovláknité desky FERMACELL

FERMACELL je jak stavební a protipožární deskou tak i deskou do vlhkých místností. Řada testů státních i nezávislých institutů potvrzuje: konstrukce FERMACELL jsou vyráběny racionálně a poskytují nejvyšší míru pevnosti, ochrany proti požáru a hlukové a tepelné izolace.
Podlahové prvky FERMACEL

Podlahové systémy FERMACELL mají tyto prokazatelně rozhodující výhody:
  • účinnou tepelnou ochranu
  • vysokou zvukovou izolaci a kročejovou neprůzvučnost
  • podstatné zvýšení požární ochrany
Deska FERMACELL PowerPanel HD

Stavební desky FERMACELL PowerPanel HD jsou cementovláknité, skelnými vlákny vyztužené sendvičové desky, s lehkou minerální příměsí ve formě keramzitového granulátu (ve střední vrstvě) a recyklované skelné strusky v obou krycích vrstvách.
Dutá podlaha FERMACELL typ MAXifloor

Dutá podlaha FERMACELL typ MAXifloor se skládá z nehořlavé sádrovláknité desky FERMACELL. Podlahová deska je opatřena ze spodní strany specielní vrstvou, odpuzující vodu. Desky jsou pokládány s příčným přesazením a lepeny v profilované spáře podlahovým lepidlem FERMACELL. K vybavení duté podlahy patří řada příslušenství pro domácí a komunikační techniku (jako například revizní otvory, kabelové trasy atd.)