OBZOR Zlín

OBZOR Zlín

Hlavní obrázek

Ve společnosti OBZOR se téměř dvacet let zabýváme vývojem a výrobou domovních vypínačů a zásuvek. Kromě domovní elektroinstalace vyrábíme plastové díly pro prestižní automobilové značky, plastové a kovové díly pro různá průmyslová odvětví a dlouhou úspěšnou tradici má výroba vačkových spínačů vlastní značky. Mimo jiné jsme i významným zaměstnavatelem osob se zdravotním ome­zením. 

K top řadám domovních vypínačů patří RETRO a DECENTE.

RETRO představuje originální řešení vypínačů inspirované kulatými otočnými vypínači z dob první republiky i unikátní funkcionalistickou architekturou Zlína. Dostupné v edici keramika, dřevo, sklo a beton. Vypínače evokují „retro“ styl nejen vzhledem, ale i zvukem! Používá se totiž klička, jejíž otočení vydává charakteristické cvaknutí známé z dob minulých. Kličku je možné pořídit v 5 provedeních s povrchem v patině nebo nástřikem bílé nebo černé barvy.

Realizace s vypínači RETRO

Vypínače RETRO


DECENTE
charakterizuje použití přírodních materiálů na rámečcích vypínačů a nadčasový design s čistými liniemi a štíhlými proporcemi. Rámečky můžete vybrat v desítkách odstínů skla v lesklém, matném i zrcadlovém provedení, pro milovníky dřeva nabízíme dýhované rámečky z dřevin dub, ořech a mahagon. Mezi méně obvyklé materiály patří elegantní kov, a to masivní nerez nebo hliník. Jako odpověď na trendy v bytovém designu jsme jako jediný český výrobce před dvěma lety představili další progresivní materiál: beton, resp. jeho užití na betonových rámečcích vypínačů.

Realizace s vypínači DECENTE

Vypínače DECENTE


Obě řady obsahují širokou škálu vnitřních přístrojů plně vyhovující současným požadavkům na komfortní elektroinstalaci: kromě několika typů vypínačů (s různým řazením) a silových zásuvek zahrnují také LED stmívač, kolébkový nebo otočný žaluziový ovladač, termostaty nebo komunikační zásuvky s koncovkami pro USB, HDMI, TV či SAT připojení. U DECENTE jsou to navíc krátkocestné spínače, které je možné zapojit do tzv. smart (sběrnicových nebo bezdrátových) systémů. Kvalitu produktů zaručují certifikáty ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016.

Proč vypínače od nás?

  • český výrobek s výrobou ve Zlíně
  • záruka 5 let
  • 3 designové řady vypínačů a zásuvek pro rozdílnou klientelu
  • certifikované i pro hořlavé podklady B, C1, C2
  • kvalitní zpracování vnitřních přístrojů - masivní strojky z odolných materiálů
  • kvalitní materiály pohledových dílů - stálobarevnost, UV odolnost
  • rychlá dodávka, většina položek skladem
  • poskytnutí vzorníků bezplatně a jejich dodávka přímo na místo určení (po dohodě
  • odborné poradenství v přípravné fázi projektu i během realizace