Vybledlé spáry mezi obklady a dlažbou v koupelnách a kuchyních končí

Publisher
Tisková zpráva
05.09.2013 00:05
Henkel ČR, spol. s r.o. - divize Lepidla a technologie

Obnovovač spár Ceresit RenoFuge dá starým spárám svěží barvu a hladký povrch

Cementové spáry mezi obklady a dlažbami vydrží hodně, ale působení vlhkosti, tepla a času se na nich dříve či později projeví. Spáry vyblednou a koupelna postupně ztratí svůj původní lesk. Čištění běžnými čisticími prostředky nepo-máhá, a měnit kvůli tomu obklady či dlažbu se nikomu nechce. Rezignovat a dívat se na staré spáry mezi pořád stejně dobře vypadajícími obklady? Nebo sekat a spárovat znovu? Ani jedno, ani druhé. Inovační potenciál firmy Henkel nabízí i tady jednoduché a praktické řešení - nový obnovovač spár Ceresit   RenoFuge.

Novinka v sortimentu stavební chemie je ideální pro obnovení vzhledu starých a vybledlých cementových spár mezi keramickými obklady a dlažbou. Obnovovač je dostupný v bílé barvě a díky jeho vysoké vydatnosti lze z jedné 7 ml plastové tuby pokrýt až 60 m běžné 2 mm spáry. Přesná a jednoduchá je práce s tímto užitečným pomocníkem – po sejmutí uzávěru stačí několikrát stlačit hrot, dokud nezačne vytékat barva. Ta se nanáší rov-noměrným tahem na spáru, přebytečnou barvu z povrchu obkladů pak stačí setřít vlhkým hadrem. Obnovovač zasychá již po 60 minutách a pokud jedna vrstva nestačí, můžete po hodině nanést druhou vrstvu barvy. Takto ošetřené plochy tak rychle a pohodlně opět získají svěží barvu a hladký povrch. Obnovovač spár Ceresit RenoFuge můžete použít na stěnách i podlahách a práci s ním zvládne opravdu každý.

Henkel je celosvětová společnost, jejíž vedoucí značky a technologie působí ve třech oblastech: prací a čisticí prostředky, Beauty Care a lepidla a technologie. Od založení v roce 1876 zaujímá firma Henkel vedoucí postavení na globálním spotřebitelském i průmyslovém trhu, a to zejména se známými značkami, jako je Persil, Schwarzkopf a Loctite. Společnost Henkel má téměř 47 000 zaměstnanců a v účetním roce 2012 dosáhl její obrat částky 16 510 milionů eur a upravený provozní zisk 2 335 miliónů eur. Preferenční akcie společnosti Henkel jsou zařazeny do indexu DAX na německé burze cenných papírů.

V České republice působí společnost Henkel ve všech třech strategických oblastech již od roku 1991. Na českém trhu prodává firma Henkel ČR produkty více než 50 značek a zaměstnává 250 zaměstnanců.

0 comments
add comment

Related articles