Více flexibility a funkčnosti s řadou baterií hansgrohe Finoris

Publisher
Tisková zpráva
11.07.2022 12:45
Hansgrohe CS s.r.o.

Koupelna jako wellness oáza zůstává v mnoha případech jen snem. Každodenní život rodiny v koupelně často vypadá úplně jinak: tělesná péče, úklid, prádlo. A ústředním bodem pro každodenní činnosti je tak umyvadlo. Je dobře, když je všechny zvládne jedna správná baterie. Nová řada baterií hansgrohe Finoris nabízí dostatečně velký prostor pro pohyb a usnadňuje rutinní úkoly.

Rychlé umytí vlasů přímo u umyvadla není s vytahovací hlavicí baterie už žádným problémem. Navíc se s její pomocí dá umyvadlo bez problémů umýt. Také kbelíky a jiné vysoké nádoby se dají během chvilky naplnit vodou. V hlubším umyvadle můžete dokonce v sedě vykoupat malé dítě nebo mu umýt nohy. Stiskem tlačítka baterii přizpůsobíte danému účelu použití a nastavíte jemný sprchový proud PowderRain nebo objemný laminární proud. Žádný z těchto dvou druhů proudu přitom nespotřebuje víc než 5 litrů vody za minutu.

Umyvadlo je srdcem každodenního života v rodinné koupelně. Nová baterie Finoris značky hansgrohe zajišťuje dostatek volného prostoru a flexibility, jak při mytí vlasů nebo nohou, tak koupání dítěte nebo při plnění nádob. A poté se dá umyvadlo snadno umýt.

Štíhlý design a vysoká funkčnost

Subtilně integrovaná vytahovací sprcha s akčním dosahem 50 centimetrů se po každém použití díky magnetickému zpětnému navinutí hladce vrátí do výchozí polohy. Vizuálně baterie hansgrohe Finoris zaujme svým štíhlým, geometrickým půvabem. V minimalistickém designu se dodává i bez vytahovací sprchy. Také standardní model je koncipován tak, aby se začlenil do prostoru, a dodává se ve třech různých výškách. Linie hansgrohe Finoris se tak dá kombinovat s nejrůznějšími modely umyvadel. Kdo má v plánu zabudovat vedení vody do stěny, může využít Finoris pod omítku. I co se povrchových úprav týče, nabízí tato řada baterií celou řadu možností: chrom, matná černá nebo matná bílá. Kolekce hansgrohe Finoris se tak začlení do každého konceptu koupelny. hansgrohe Finoris je ideální do módních koupelen v matně černém barevném provedení. Kompletní řada baterií zahrnuje samozřejmě vhodné produkty na omítku i pod omítku pro vanu i sprchu. Pro komfortní sprchování se dá hansgrohe Finoris kombinovat s řešeními pro sprchu hansgrohe Rainfinity a vhodnou řadou doplňků Addstoris.

Stiskem tlačítka baterii přizpůsobíte danému účelu použití a nastavíte jemný sprchový proud PowderRain (vpravo) nebo objemný laminární proud (vlevo). Žádný z těchto dvou druhů proudu přitom nespotřebuje víc než 5 litrů vody za minutu.

Standardní model hansgrohe Finoris se dodává ve třech různých výškách. Baterie se tak dá bez problémů kombinovat s nejrůznějšími modely umyvadel.

Řada baterií hansgrohe Finoris zahrnuje vhodné produkty na omítku i pod omítku pro vanu i sprchu. Produkty se tak dají ideálně kombinovat s řešeními pro sprchu hansgrohe Rainfinity.

Baterie hansgrohe Finoris - více informací zde

Značka hansgrohe je synonymem holistických koupelnových a kuchyňských řešení, v nichž se snoubí technologie pro úsporu vody a energie s inteligentními funkcemi, odolností a kvalitou. V tomto nadčasovém prémiovém výrobku propojuje tato tradiční značka progresivní inovace s udržitelným a uvědomělým životním stylem a maximální úrovní komfortu. Ve spolupráci se svými dlouhodobými designovými partnery ze studia PHOENIX společnost také vyvíjí aplikace Smart Living, které obohacují každodenní život větší funkčností, bezpečností a jedinečnými zážitky s vodou. Prémiová značka hansgrohe, součást mezinárodně působící skupiny Hansgrohe Group, vyrábí, nabízí a distribuuje sprchy, sprchové systémy, koupelnové a kuchyňské baterie a kuchyňské dřezy.
0 comments
add comment

Related articles