SQUAT ID23

Mysleli jste si, že v Pařížské nikdy neuvidíte squat? Mýlili jste se...

Publisher
Tisková zpráva
06.12.2016 07:00
Němec s.r.o.


V Praze na prestižní adrese Pařížská 23 vznikl jedinečný projekt, který zaujme všechny milovníky designu a architektury. V krásném činžovním domě v centru města žije pět  rozdílných rodin, každá má jiný styl a potřeby.  Nyní ovšem všichni odjeli  a klíče od svých domovů svěřili vybraným architektům, kteří v jejich nepřítomnosti byty přetvoří dle vlastních představ. Pět pater, pět rodin, pět architektonických ateliérů… Každý byt překvapí něčím jiným, ale jedno mají společné: skvělý zážitek z interiéru a jedinečný podpis.
Byty můžete obsadit mnoha různými způsoby. Ráno se tu budou konat workshopy, firemní či privátní akce. Odpoledne budou patřit komentovaným prohlídkám a večer je čas na party, stačí prostor zarezervovat a uspořádat nezapomemenutelnou akci ve squatu pro své partnery, přátele či zaměstnance.
Squat ID23 bude mít své dveře otevřené až  do 22. prosince.
www.squatid.cz


Byt v prvním patře vytvořila designérka Ivanka Kowalski, která zde představuje odkaz k pařížským interiérům. Do kontrastu staví tradiční a moderní materiály, není tedy divu, že k realizaci povrchů přizvala společnost NĚMEC, jejíž patentovaný povrch Betonepox skvěle kontrastuje s klasickými prvky bytu.

V koupelnách bytu byla použita epoxidová stěrka Betonepox v kombinaci s dalšími materiály.  Soukromé tělocvičnu bytu  zkrášluje svěží zeleň živé, kaskádové, vertikální zahrady Němec.

Ve druhém patře navrhla architektka Radka Valová se svým ateliérem OOOOX jedinečný byt plný honosných zlatých prvků odkazujících na prestižní adresu. Rozbíjí je ovšem ostrými geometrickými tvary a betonovými povrchy od společnosti NĚMEC.

Na podlaze v jídelně byla zkombinována epoxidová stěrka Betonepox s šestiúhelníkovou dlažbou, navazující na sebe v nepravidelných přechodech.
Obývací pokoj s klasickými kachlovými kamny vás překvapí originální , kreativní stěnou, kterou vytvoříla architektka Valová s pomocí teamu společnosti Němec. 


www.nemec.eu
facebook Němec Casacade Gardens & Luxury Surfaces  | instagram Němec_eu
www.insidedecor.cz
www.squatid.cz
1 comment
add comment
Subject
Author
Date
Proč?
Dampit
29.12.16 04:33
show all comments

Related articles