Showroomy TOP OFFICE: inspirace a odborné poradenství

Publisher
Tisková zpráva
04.05.2009 12:30
TOP OFFICE spol. s r.o.

„Osedět“ si vybranou kancelářskou židli, poradit se s odborníkem, nechat si vytvořit návrh nové kanceláře nebo zakoupit funkční kancelářské doplňky. V moderních showroomech společnosti TOP OFFICE na vás čeká široká nabídka kancelářského nábytku a kvalitních kancelářských židlí. Prodejny najdete v Brně, Praze a nově také v Ostravě.

Showroomy s osobitou tváří

V předminulém roce si TOP OFFICE vytvořila novou platformu showroomu v Brně, která byla později použita také pro showroomy v Praze a Ostravě.

Pro showroomy TOP OFFICE je charakteristická černá barva. Z podlahy vystupují samostatná pódia určená pro jednotlivé nábytkové řady. „Pro každou nábytkovou řadu je určeno pódium v barvě, která je pro konkrétní kolekci nábytku typická,“ vysvětluje marketingový ředitel společnosti TOP OFFICE Martin Chovanec.

Z každého pódia tak vzniká samostatná kancelář, ve které najdete jednotlivé nábytkové kusy doplněné o kancelářské židle nebo sedačky ze sortimentu TOP OFFICE a kancelářské doplňky. „Zákazníkům nabízíme především prvky nezbytné pro prvotní vybavení kanceláře. Jde například o lékárničky, paravanové systémy, věšáky nebo organizéry na pracovní stoly,“ dodává Martin Chovanec.

V showroomu je zastoupena většina sortimentu. Pokud si zákazník vybere specifické zboží, které v prodejně není standardně umístěno, stačí kontaktovat obchodníka TOP OFFICE. Ten produkt na showroom po dohodě připraví.

Vyškolená obsluha vám poradí

Součástí showroomu je také recepce umístěná tak, aby zákazník ihned po vstupu do místnosti věděl, kam si může zajít pro informace. Díky strategicky umístěné recepci má obsluha vždy přehled, co se v prostorném showroomu děje.

V každém showroomu se může návštěvník obrátit na obchodního konzultanta, který od zákazníka přebírá podklady pro tvorbu vizualizací a návrhů. Vyškolená obsluha vám také podá informace o technických vlastnostech vystaveného nábytku, ukáže vzorníky potahů kancelářských židlí a poradí, jak vybavit funkční kancelářskou místnost. Pokud jste si právě zakoupili kancelářskou židli, obchodní konzultant vám ji pomůže správně nastavit.

Showroomy v Praze, Brně a Ostravě

Showroomy TOP OFFICE jsou vždy umístěny ve větším administrativním celku. Kancelářský nábytek, židle nebo doplňky si můžete prohlédnout v brněnském Office House IBC Příkop, v business centru Smíchov Gate v Praze a v největším business parku The Orchard v Ostravě. Velikostí se showroomy podobají, jejich rozloha se pohybuje mezi 300 a 350 metry čtverečními. V Praze a Ostravě jsou showroomy navíc propojeny s kompletním zázemím včetně kanceláří pro architekty, asistenty a obchodníky.

Jak vybrat novou kancelářskou židli?

Klienti navštěvují showroomy spolu s obchodníkem, který se stará o jejich projekt, ale také sami. „Zákazníkům doporučujeme, aby v našem showroomu strávili alespoň dvě hodiny. Nejdůležitější je, aby si klient správně oseděl kancelářskou židli a zjistil, zda mu skutečně vyhovuje,“ vysvětluje marketingový ředitel TOP OFFICE. Návštěvníci si do showroomu mohou přinést pracovní notebook, vyřídit důležité emaily a přitom důkladně vyzkoušet vybraný kancelářský nábytek.

Více informací o nabídce kancelářského nábytku TOP OFFICE i přesné adresy showroomů najdete na internetových stránkách www.top-office.cz.
0 comments
add comment

Related articles