November Talks 2020 začínají na Zoomu ve čtvrtek 12. listopadu

Publisher
Tisková zpráva
12.11.2020 11:10
Sto s.r.o.

Sto Foundation propaguje vzdělávací projekty pro studenty architektury již více než 15 let. Jednou z hlavních aktivit této neziskové nadace koncernu Sto jsou pravidelné November Talks. Zatímco standardně se tyto listopadové přednášky světových architektů konají v univerzitních posluchárnách po celém světě, letošní ročník se uskuteční (díky London School of Architecture, londýnských partnerů nadace Sto Foundation) formou série on-line přednášek na Zoomu. Přednášky jsou přístupné zdarma, stačí se jen registrovat. Zarezervujte si místo, zúčastněte se a užijte si přednášky!

Indy Johar

čtvrtek 12. listopadu, 19:00 hod.
rezervace vstupenky zdarma tady

Indy Johar je spoluzakladatelem Architecture 00 a v sou- časnosti Dark Matter Labs, laboratoře orientované na radikální přestavbu byrokratické a institucionální infrastruktury našich měst a regionů.

Lesley Lokko

čtvrtek 19. listopadu, 19:00 hod.
rezervace vstupenky zdarma tady

Lesley Lokko je architektka, akademička a úspěšná spisovatelka. Dříve byla zakladatelkou a ředitelkou postgraduální školy architektury na univerzitě v Johannesburgu, v současné době se soustředí na vznik African Futures Institute, nezávislé školy architektury v ghanské metropoli Akkra.

Anna Heringer

čtvrtek 26. listopadu, 19:00 hod. 
rezervace vstupenky zdarma tady

Anna Heringer je architektka a čestná profesorka Katedry UNESCO pro hliněné stavitelství, stavební kultury a udržitelný rozvoj. Anna Heringer se zaměřuje na využívání přírodních stavebních materiálů a od roku 1997 se aktivně podílí na rozvojové spolupráci v Bangladéši.
0 comments
add comment

Related articles