DECOR WALTHER

DECOR WALTHER

Rohanské nábřeží 671/15, 186 00 Prague
+420 730 163 352
info@elitebathkitchen.cz

Zuckermandel, blok A, Dvořákovo nábrežie, 811 02
+421 220 839 083
info@elitebathkitchen.sk

Společnost ELITE BATH je tu již řadu let jako stabilní partner v segmentu prémiových koupelnových řešení. V roce 2018 zaznamenala úspěšný rozvoj na slovenském trhu, kde se rozhodla klientům nabídnout mnohem komplexnější spektrum služeb a získala zastoupení německých prémiových kuchyní bulthaup.

Počátkem roku 2020 se společnost ELITE BATH transformovala do nové velmi úspěšné společnosti ELITE BATH+KITCHEN, kdy získala zastoupení kuchyní bulthaup i pro český trh a je tak jedinou společností ve svém oboru s opravdu komplexním řešením pro realizace prémiových projektů v segmentu koupelen a kuchyní s největším prodejním centrem spotřebičů Gaggenau pro Čechy a Slovensko.

Hlavní obrázek

Dokonalost je v detailech

Přes čtyřicet let vytváří značka Decor Walther nezaměnitelný rukopis designových doplňků pro luxusní koupelny. Precizní provedení, módní nadčasovost, leštěný chróm, zlacení, porcelán, dřevo to jsou prvky jejichž relaxační krása je charakteristická pro tuto značku a nikdy vás neomrzí. Značku Décor Walther exkluzivně prodává ELITE BATH+KITCHEN v Praze a Bratislavě.