Nová značka 4INside.eu slibuje bezpečnější prostředí pro vaši rodinu, klienty i zaměstnance

Publisher
Tisková zpráva
18.10.2021 11:25
BEMATECH, s.r.o.

Covid změnil podobu práce i podobu pracovišť, naučil nás hledat nové příležitosti a nasměroval k vytváření „nového normálu“. Nejen naše pracoviště musí být vhodně přizpůsobena této době, proto hledáme dlouhodobá řešení, která mohou šíření viru omezit. Jak předejít dalším lockdownům, nemuset dělat kompromisy a zajistit bezpečnější prostředí pro naše rodiny, klienty i zaměstnance?

V reakci na tuto skutečnost přichází na trh nová značka pod názvem 4INside.eu, která vznikla v rámci firmy BEMATECH – předního evropského výrobce interiérové stínicí techniky. 4INside.eu nabízí prémiové dělicí rolety a příčky se speciální antivirální, antibakteriální a antimikrobiální povrchovou úpravou. Díky této certifikované úpravě dokážou designové rolety a příčky V-PROTECT zamezit šíření infekčních částic, které vlivem proudění vzduchu ulpívají na látce rolet. Během 2 hodin kontaktního času deaktivují více než 99 % bakterií a viru, včetně SARS-CoV-2 způsobující onemocnění COVID-19.

Příčky V-PROTECT se speciálními teleskopickými konzolami pro montáž do stropu nebo stropních konstrukcí umožňují v kancelářích a komerčních objektech flexibilně oddělovat otevřené prostory bez nutnosti montáže do stěny a omezení proudění vzduchu. Díky povrchové úpravě významně snižují riziko nákazy, tlumí nežádoucí hluk v prostoru a zajištují tak klientům i zaměstnancům dostatek soukromí a klidu pro práci.

Rolety a příčky jsou vzhledem ke svým vlastnostem vhodné primárně do open space kanceláří, coworkingových prostor, hotelů, restaurací, domácností, veřejných prostor, sociálních a zdravotnických zařízení.

Propojením designu a patentované technologie vznikl revoluční koncept dělicích rolet a příček zamezujících šíření virů a bakterií v interiéru

V kombinaci s patentovanou technologií ZOOMTECH® mohou rolety a příčky dosahovat až 5 m šířky na trubce o průměru 5 cm místo běžných 15 cm, a to bez jakéhokoliv průhybu trubky, deformace látky a narušení stylu interiéru. Látkové rolety jsou dostupné ve dvou provedeních – PURE V-PROTECT pro menší rozměry a ZOOMTECH V-PROTECT pro velké šířky s nulovým V efektem.

Až 5 m široké rolety pro velké prosklené plochy bez narušení stylu interiéru  

Spojení s patentovanou technologií ZOOMTECH zajišťuje, že rolety a příčky V-PROTECT dokážou vyhovět i těm nejnáročnějším architektonickým požadavkům. Díky šířce až 5 m, elegantnímu a minimalistickému provedení, lze rolety a příčky zakomponovat do každého interiéru, aniž by narušovaly jeho architektonický záměr. Rolety a příčky V-PROTECT zajistí elegantní oddělení či uzavření vybraného prostoru bez nutnosti stavebních zásahů. Délku dělicích rolet i příček můžete snadno přizpůsobit pomocí ovládání, a v případě potřeby buď prostor opět celý otevřít nebo jednoduše upravit délku stažení pro navození intimnější atmosféry.

Látky použité na rolety a příčky V-PROTECT jsou vyrobeny bez škodlivých těžkých kovů, jako jsou stříbrné a měděné ionty, neobsahují halogeny, antimony, změkčovadla ani škodlivá barviva. Při výrobě se dodržují přísné etické normy týkající se energie, životního prostředí a všechny procesy jsou založeny na vodní bázi. Vybírat je možné z 19 druhů látek - 14 průsvitných a 5 průhledných, v barevné škále od bílých látek, přes pískové a přírodní, až po tmavé odstíny, které nepodléhají trendům a vyznačují se svou nadčasovostí.

Výběr odstínů byl inspirován návratem k přírodě, minimalismem a elegancí. Přírodní odstíny látek napomáhají přenést do interiéru pocit rovnováhy, klidu, ticha a navozují příjemnou atmosféru vhodnou k načerpání energie, kterou potřebujeme více než kdy jindy.

Věříme, že sdílením společné vize a snahy dokážeme přispět k vytváření bezpečnějšího prostředí pro naše rodiny, klienty i zaměstnance. Připojíte se také?

Pro více informací navštivte naše webové stránky https://4inside.eu/cs nebo nás kontaktujte na info@4inside.eu.

0 comments
add comment

Related articles