Máte rádi jednoduchý design a moderní povrchy?

Publisher
Tisková zpráva
07.04.2020 10:30
Němec s.r.o.


Přesně, jako majitel tohoto nového bytu v dynamickém bytovém projektu Waltrovka, jež se nachází v pražských Jinonicích na místě bývalé továrny Walter Motors. Jak již samotný genius loci tohoto místa napovídá, ideálním stylem interiérového designu zde bude beton a jednoduché linie.


Dnešní doba preferuje materiály, které i po letech působí stylově, zajímavě, nadčasově a navíc jsou vysoce funkční. Přesně taková je minimalistická, designová stěrka Betonepox®, která reálně imituje betonovou plochu. V tomto bytě byla použita jak na podlahové plochy, tak na stěny v kuchyni, jídelně a koupelně. Díky tomu působí celý prostor velmi vzdušným a designově čistým dojmem. Epoxidovou stěrku Betonepox® na trh již před lety uvedla společnost NĚMEC s.r.o., která tuto stěrku vynalezla a v průběhu posledních let ji doladila k dokonalosti.


Vše je podloženo kvalitní prací, vizionářským přístupem, zaměřením na detail a především na potřeby klienta. Největší výzvou pro dobrého designéra je pomoci klientům dotvořit jedinečný prostor, tak aby vyhovoval jejich představám a potřebám. Je potřeba doporučit vhodný typ materiálu, pečlivě zkontrolovat stavební připravenost a samozřejmostí by mělo být i vyhotovení ukázkových vzorků materiálů před samotnou realizací.

Nezáleží na tom, zda se jedná o menší koupelnu, velkorysý obývací pokoj, bazén, administrativní budovu či obchodní centrum. Při správném použití můžete stěrky aplikovat téměř kamkoli.


Stěrka Betonepox® je nejen krásná, ale i velmi praktická. Skvěle se uplatní v namáhaných prostorech, jako jsou kuchyně, koupelny či dokonce bazény. Oblíbená je také v předsíních, chodbách, v obývacích místnostech a na fasádách v exteriéru. Pyšní se bezkonkurenční odolností a to i vůči vodě, tvrdostí a životností.

Betonepox® je stěrka na bázi epoxidu bez přídavku cementu, kterou není nutné chránit před vodou lakem. Může mít dle vašich požadavků jak hrubší, tak i jemně plastický povrch. Vždy ovšem upoutá pozornost svým nadčasovým designem. K dostání je ve stovkách odstínů, které lze harmonicky skloubit s libovolnými prvky interiéru. Případné drobné poškození povrchu lze relativně snadno odstranit.

Více informací a inspirace na téma minimalistické betonové stěrky, najdete na:
www.nemec.eu, na facebookových stránkách https://www.facebook.com/nemecsro/ nebo na Instagramu https://www.instagram.com/nemec_eu/
0 comments
add comment

Related articles