Manuál pro navrhování podkroví

Publisher
Tisková zpráva
30.11.2020 15:50
VELUX Česká republika, s.r.o.


Jak využít veškerý potenciál prostoru pod střechou a vytvořit atraktivní, vzdušné a prosvětlené bydlení? Nejen o tom je příručka Design Guide, která je vytvořena pro architekty a projektanty a již si můžete zdarma stáhnout na stránkách společnosti VELUX.

Již v úvodu tohoto manuálu je zmínka o výzkumu, z něhož vyplývá, že pro 70 % uživatelů je dostatek denního světla zásadním parametrem při pořizování nemovitosti. VELUX Design Guide se však nezabývá pouze touto problematikou. Najdete zde nejčastější dispozice všech typů místností pod šikmou střechou a tipy, jak prostor pod šikminou co nejlépe využít

Jaké jsou požadavky návrhu na denní osvětlení? Jaký objem čerstvého vzduchu je potřeba přivést do místnosti s ohledem na počet (přítomných) osob? Co je ukazatelem kvality vnitřního prostředí a jaké místnosti orientovat na osluněnou stranu střechy, abychom dosáhli tepelné stability v podkroví?

To vše se dočtete v této příručce, v níž narazíte na nejčastější dispozice všech typů místností pod šikmou střechou a tipy, jak prostor pod šikminou co nejlépe využít.
0 comments
add comment

Related articles