Kvalitní a prověřené LED žárovky Verbatim – cesta k úspoře energie

Publisher
Tisková zpráva
14.05.2013 10:05
Nejen díky ekonomické krizi se snaží velká část podniků i domácností snižovat výdaje. Snadnou cestu k úspoře za energii nabízí LED osvětlení. Volba LED technologie je funkční, chytrá a ekologická. LED technologií lze nahradit klasické, spořivé i halogenové žárovky. Zjistěte s námi, jaké jsou výhody LED osvětlení a kde se již jeho použití vyplatilo.

Proč zvolit Verbatim?

Verbatim je jedničkou na trhu v oblasti výrobků pro uchovávání dat již od roku 1969. Od roku 2010 vyvíjí energeticky úsporná LED/OLED svítidla a okamžitě se zařadila mezi špičkové výrobce i v tomto odvětví. Technologie stojící za každou LED žárovkou Verbatim jsou orientovány na efektivitu, komfort a respekt k životnímu prostředí.

Jaké jsou výhody použití LED technologie?

LED žárovky Verbatim
produkují příjemné světlo, které odpovídá klasickým žárovkám, a vyznačují se vysokou svítivostí. Nabízejí 10 x větší výkon oproti klasickým žárovkám a současně minimalizují spotřebu energie. Oproti klasickému osvětlení lze ušetřit 75-85% energie. Jsou šetrné k životnímu prostředí a nabízejí extrémně dlouhou životnost. LED zdroje Verbatim jsou vhodné pro obchody, restaurace, hotely, ale i domácnosti, kanceláře či školy.

Hotel Leonardo aneb kde se vyplatí LED zdroje použít?

Skvělou ukázkou úspory s LED osvětlením je realizace přechodu hotelu z klasického osvětlení na LED technologie Verbatim. Hotelový provoz je typickou aplikací, na které lze nejlépe prezentovat výhody použití LED zdrojů. Z velké části se jedná o prostory s celodenním provozem osvětlení. Při použití LED osvětlení na recepci, v lobby, restauraci nebo v chodbách může být úspora až 85% nákladů na energii. V Hotelu Leonardo byly LED zdroje instalovány všude tam, kde se svítí nejméně 12 hodin denně. Kromě interiérů bylo LED osvětlení použito i v exteriérech. Přestože jsou náklady na pořízení LED technologií vyšší než u klasického osvětlení, díky dlouhé životnosti LED žárovek byla návratnost investice vyčíslena v řádu měsíců. Značka Verbatim zde nebyla zvolena náhodně, neboť patří mezi průkopníky této technologie a je vyhlášena svou kvalitou a spolehlivostí. Instalace osvětlení netrvala déle než měsíc a probíhala maximálně ohleduplně k provozu celého hotelu. 

Kam pro LED zdroje Verbatim?

Oficiálním distributorem LED sortimentu Verbatim je firma Luxoprofi. Nabízí velkoobchodní spolupráci, poradenství i zázemí partnerům v oblasti stavebnictví, developerům a architektům. Nabízí řadu špičkových LED zdrojů pro použití především pro hotely, obchody a restaurace, ale i pro běžnou domácnost. Navštivte Luxoprofi showroom v Praze nebo webové stránky www.luxoprofi.cz .
0 comments
add comment