Jak jsme opláštili Kaštanovou aneb 5 kroků k designové a funkční budově

Publisher
Tisková zpráva
19.04.2018 09:30
Ruukki CZ s.r.o.

Zadání znělo jasně: "Potřebujeme rychle opláštit administrativní budovu a nové showroomy. Jsme designové centrum, takže si prosím dejte záležet na vzhledu i kvalitě." Mnozí by se toho zalekli. Ale pro nás v Ruukki to nebyla výzva, jen každodenní rutina. Jak se vypořádáváme s takovým zadáním od klientů? Přečtěte si našich 5 jednoduchých bodů.


1. Rychle a dobře? Bez kvalitního výrobku to nepůjde
Desítky let zkušeností a severský důraz na kvalitu z nás udělaly spolehlivé partnery nejenom pro brněnské designové centrum. Při zhotovování zakázek používáme vlastní výrobky - sendvičové panely, fasádní obklady i kompletní fasádní skladby, design profily a nosné profily. Všechny fasádní systémy dodáváme s klempířskými prvky a kotvícím materiálem, takže jejich instalace je rychlá a snadná.

2. Kombinací docílíte 100% výsledku
Centrum Kaštanová jsme z velké části vybavili stříbrnými sendvičovými panely. Jsou vyrobené z izolačního jádra a dvou vrstev pohledového ocelového plechu s barevnou povrchovou úpravou. Panely tak působí jako skvělý samonosný tepelný izolant pro jednovrstvou fasádu. Část fasády showroomů Centra Kaštanová tvoří kazety Liberta Elegant 500 kotvené na sendvičové panely v skladbě Ruukki Forma. Ty jsou v provedení s povrchovou úpravou HIARC v zlaté metalické barvě RR42. Kazety Liberta nabízíme také v provedení Cor-Ten, titanzinek, měď, bronz a mosaz, takže nepotřebují žádné povrchové úpravy.

3. Vzhled budovy musí korespondovat s okolím
Naše panely i kazety vyrábíme v mnoha barevných provedeních. Díky tomu se přizpůsobí okolnímu rázu budovy a vytváří zajímavý designový prvek. Centru Kaštanová sluší kombinace kovu a zlata. Barevná škála ale není to jediné, co estéti ocení. Fasádní kazety totiž pořídíte i ve variantách s různými vzory perforace, a dokonce i podsvícením. Pro představu o výsledném vzhledu budovy jsme vyvinuli pokročilý nástroj pro vizualizaci Ruukki Design Palette Visualiser. Ten pomůže už hned na začátku ujasnit si, které prvky jsou pro váš projekt vhodné.

Budova Centra Kaštanová je moderní a vytváří harmonické duo s okolní přírodou. To vše díky vhodně zvoleným fasádním kazetám.

4. Řešení přímo na míru
Podílet se na výstavbě Centra Kaštanová pro nás bylo ctí. Vymysleli jsme řešení přímo na míru, díky kterému zůstal zachovaný luxusní vzhled i funkčnost budovy. Máte podobný projekt i vy? Těšíme se na něj! Jedna z našich služeb zákazníkům je totiž optimalizace skeletů a plášťů tak, aby došlo k designové i funkční souhře. Budovy jsou pak nízkoenergetické po celou dobu životnosti.

5. Spolupracujte s profesionály
A právě nízkoenergetické budovy jsou naším hlavním zájmem. K němu směřujeme veškerý náš vývoj a výrobu. Dodáváme řešení pro rodinné domy i developerské projekty. Pokud se nacházíte v okolí Brna, zajeďte na Kaštanovou a podívejte se na výsledek naší práce. Stavte se za námi v kanceláři - poradíme vám, jak na nízkoenergetické řešení projektů. Kontaktovat nás můžete i telefonicky a po mailu, působíme v rámci celé České a Slovenské republiky.
    
Navštivte náš showroom na Kaštanové i vy. Rádi vám pomůžeme s originálním a nízkoenergetickým řešením budovy.
0 comments
add comment