Ještěd f kleci 27 - pozvánka na vyhlášení

za zimní semestr 2021/2022

Source
AUF
Publisher
Tisková zpráva
15.01.2022 13:15
Czech Republic

Liberec

Petr Hájek

Blíží se konec semestru, který byl po dlouhé době konečně prezenční. A to na Fakultě umění a architektury Technické univerzity v Liberci znamená jediné – konání studentské soutěže Ještěd f Kleci!
Soutěž a doprovodný program proběhne po třech online ročnících konečně naživo v Liberci, kam zavítá i porota tvořená umělcem Eposem 257, architektem Petrem Hájkem, urbanistkou Rozálií Kašparovou, teoretikem umění Michalem Kolečkem a teoretikem architektury Richardem Biegelem.
Ještěda f Kleci zahájíme ve středu 9. února 2021 ve 20:00 hodin ve Vokně koncertem brněnské kapely MMNK.
Další den bude program pokračovat akcí VYROB SI SÁŇ, kdy si každý vytvoří vlastní prostředek na němž sjede z Ještědu dolů.
V pátek pak proběhne vyvrcholení soutěže – slavnostní vyhlášení vítězných a nominovaných projektů v Ateliéru Karla Hubáčka, vystaveny však budou i práce neoceněné. Po vyhlášení zahraje pražský interpret HRTL zaměřený na elektronickou hudbu. Afterparty bude pak probíhat v klubu HAD na kolejích.
Celý ročník se neplánovaně nese v tématu hravosti, která se v nás vzbudila po roce stráveném doma. Vizuální identitu tentokráte vytvořila Karolína Kárníková, bývalá studentka FUA, a zároveň i pořadatelka Ještěda f Kleci. Grafikou je protkáno téma propojení – propojení obou oborů v rámci fakulty, které je nyní na FUA aktuálním tématem.

Více informací >
0 comments
add comment

Related articles