Spolupráce:David Pokora, Jana Homolová, Jana Kořínková, Kateřina Prausová, Lukáš Soukup, Pavla Brůžová, Ema Zábojová, Jan Cepník
Address: Jungmannovo náměstí 1, Nové Město, Prague, Czech Republic
Project:2015-18
Completion:2017-18


back to article
2 comments
Nádhera
| 24.01.19 10:39
poďakovanie a gratulácia, že sa darí takéto skvosty uviesť do pôvodného stavu a ukázať, ako krásne sa projektovalo, robilo, bývalo a žilo.
PS: Škoda, že nie je uvedený dodávateľský systém, pretože firiem a ľudí, čo dokážu realizovať takéto veci je ako šafránu, ba, zdá sa, že ešte menej.
Tichý je pašák a prosíme ho o projekt SEFO
Václav Průcha
| 29.01.19 06:02
Pane Tichý je to nádhera, děkuji Vám za ten dům. Jste pašák! Pohladí to na duši, když vidím krásný znovuoživlý historický dům.
Velmi prosím přihlaste se do soutěže na tzv Středoevropské fórum (SEFO) v Olomouci a garantuji Vám, že když navrhnete a naprojektujete k postavení do stávající proluky obdobně krásný dům, tak Vám budou Olomoučané žehnat a ruce líbat.
Add new comment
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.

more buildings from TaK Architects