NeverEnough Black Box Store

NeverEnough Black Box Store
Adresa: nám. Jiřího z Poděbrad 1573/18, Vinohrady, Praha, Česká republika
Realizace:2017


Na pražském náměstí Jiřího z Poděbrad byl nedávno otevřen obchod nesoucí název NeverEnough BlackBox Store. Prostor je obchodem, místem setkávání lidí, ale i galerií; prodávají se zde trička, mikiny, ale i batohy a doplňky; na baru je možné objednat speciální pivo i kvalitního panáka. Hlavním motivem interiéru, vizuálního stylu a většiny sortimentu je kontrast černé a bílé barvy.
Dřevěné rámy výkladců do náměstí i stěny interiéru jsou černé, bar i stěna fungující jako galerie je obložen černým režným masivním dřevem, stejně jako stěny zkušební kabinky. Na podlaze jsou světlejší masivní prkna ponechána svému přirozenému stárnutí. Dvě stropní zrcadlové klenby nesou kovové rámy s doplňujícím bodovým světlem a dva černé dvanáctiramenné lustry "sputnik" s vintage žárovkami s označením "ST64". Strop je záměrně ponechán v bílé výmalbě, aby vynikly původní klenby a osvětlení v černé barvě. Naproti vstupním dveřím stojí obří skříňová stěna složená z jednotlivých boxů mořených do teak-mahagonové a černé barvy, ve které je vystavena většina prodávaného sortimentu. Černé zdi za barem dominuje mohutný bílý logotyp NeverEnough URBAN ARMOR_PRG.
Nové grafické návrhy, příští výstavy i přicházející produkty budou interiér obchodu vizuálně stále proměňovat, ale čenobílý prostor s důrazem na masivní dřevo a černobílou barevnost bude setrvávat. Aneb Black Friday Everyday.
0 komentářů
přidat komentář

Více staveb od minio