Dentální klinika AJNA

Dentální klinika AJNA
Dodavatel:STABA - SERVIS spol. s r.o.
Adresa: Poděbradova 2738/16, Moravská Ostrava, Ostrava, Česká republika
Realizace:2019
Užitná plocha:540 m2


Fotografie: Pavol Bigoš
AJNA je komplexní soudobé dentální centrum vybavené vyspělými technologiemi. Koncept vychází z definování odpočinkových, jednacích a ordinačních zón v rámci kliniky. Dispozice a použité materiály tyto zóny efektivně vymezují.
Dispoziční uspořádání se odvíjí od požadovaných provozů v objektu. Klinikou prochází dvě na sebe kolmé hlavní osy a v jejich průniku u hlavního vchodu se nachází čekárna s recepcí, tak se klient v prostoru snadno orientuje. Zajímavým interiérovým prvkem je dynamické podsvícení recepce LED panely umožňující promítání libovolných obrazů. Klinika disponuje pěti ordinacemi se zubařskými křesly, prezentační místností, kanceláří, CBCT místností. Nutné sociální zázemí a provozní personálu je oddělené. V suterénu se nachází klasická i 3D laboratoř.
Keramika a dřevo, hlavní užité materiály, jsou spojeny čirým, zatmaveným nebo lakovaným sklem příček s grafikou kliniky. Rozvody VZT a klimatizace jsou pohledově skryté. Grafika vstupní částí utváří charakter prostředí a vychází z hodnot klienta. Vizuální identita kliniky je dána polepy skel.
0 komentářů
přidat komentář

Více staveb od HUA HUA Architects s.r.o.