Naše domy vyrůstají ze svého prostředí a místo, volná krajina či složitá městská proluka je jejich kořenovým systémem i hlavním zdrojem energie. Synergie místa a stavby je vlastně tím hlavním, co našemu klientovi přinášíme. Věříme v úspornou řeč krásné moderní architektury, a proto tak často pracujeme s tradičními materiály. Prostorové souvislosti napoví i konstrukci, takže trojice místo-prostor-konstrukce je naším hlavním spojencem.

Vykrystalizovali jsme ve stabilní ateliér s osobitým rukopisem, v pečlivě vyladěný mladý tým architektů a stavařů. Každý den spolu soustředěně vytváříme pomyslné krásné průsečíky technické pravdy a funkce - a i když jsme profesionálové, spolupracovat na dobře promyšlené stavbě nás velmi baví. Pro neustálé propracovávání architektonického konceptu, zlepšování naší odbornosti a intenzivní technickou i organizační inovaci našich postupů vyhledáváme spolupráci s inspirativními odborníky.

Pracujeme zejména na rezidenčních projektech v ČR a SR, díky škále našich klientů jednáme běžně i v angličtině, němčině a ruštině. Komunikace a spolupráce v atmosféře vzájemné důvěry jsou základním klíčem.

Realizace a projekty

Volná místa 

Architektonický a projekční atelier Habina hledá nové kolegy a kolegyně do svého týmu.  

Při spolupráci s námi se můžete těšit na realizaci výjimečných projektů, zejména pak z oblasti  bytových domů, luxusních vil, hotelů, administrativních, školských nebo sportovních staveb.  Typický je pro nás originální přístup, nezaměnitelný rukopis a vysoká úroveň technického  zpracování. Více na http://www.habina.cz/
Jsme ovšem také přátelský tým lidí, kteří se mají rádi, respektují se a drží pohromadě. Náš  atelier se stmeluje během pravidelných sportovních, kulturních a společenských akcí. Svým  spolupracovníkům nabízíme také možnost dalšího sebezdokonalování v podobě školení na  aktuálně používané programy, profesní workshopy nebo kurzy angličtiny. 

Právě v tuto chvíli obsazujeme následující pozice: 

Architekt 
Do svého týmu hledáme kreativní kolegy, kteří studovali nebo studují na VŠ s architektonickým  zaměřením a dobře ovládají ArchiCAD, AutoCAD, SketchUp a Photoshop. Ať už se jedná o  studenta vyšších ročníků, čerstvého absolventa nebo architekta s praxí, důležitý je především  zápal pro věc a ochota učit se novým věcem. 

Projektant pozemních staveb 

Náš tým chceme doplnit o spolehlivé kolegy, kteří studovali nebo studují na VŠ se stavebním  zaměřením a dobře ovládají ArchiCAD a AutoCAD. 
Ať už se jedná o studenta vyšších ročníků, čerstvého absolventa nebo projektanta s praxí,  důležitý je především zápal pro věc a ochota učit se novým věcem. 

Těšíme se na setkání s vámi! Budeme rádi, když nám na adresu nikola.habartova@habina.cz zašlete váš profesní životopis společně s referencemi. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat Kateřinu Habinovou na 607 955 033.