VALUŠEK INTERIÉR

VALUŠEK INTERIÉR

Bubenská 1447/1, 170 00 Praha
(+420) 553 710 032
(+420) 603 574 622
(+420) 553 710 032
valusek@valusek.cz


Lazebnická 3, 746 01 Opava

Hlavní obrázek
Firma Valušek Interiér je komplexní interiérové studio s vlastní výrobou nábytku. Zabýváme se převážně vybavováním privátních bytů a domů.
Specializujeme se na vybavování prostor designovým nábytkem vlastních návrhu a vlastní výroby. Spojení návrh, výroba a montáž ve vlastní režii dovoluje klientovi dodat jedinečný produkt a mít pod kontrolou celou dobu realizace zakázky.
Realizujeme interiéry na přáni klienta, se kterým v úzké spolupráci zhmotňujeme jeho představu a dáváme ji konkrétní podobu včetně technického, materiálového a barevného řešení. K navrhování interiéru přistupujeme odpovědně, citlivě ke každému přání klienta a aktivně k inovačnímu řešení. Našimi interiérovými prostředky se klientovi snažíme z daného prostředí vytvořit útulný domov. Proto nasloucháme a necháme se dále vést klientovou představou. Kvalitu jedinečnosti a originálnost našeho návrhu přinášejí naši vlastní i spolupracující designéři a architekti.
Nabízíme kompletní interiérové služby od samotného návrhu, vytvoření vizualizaci pro snadnou orientaci a lepší představivost v novém prostředí. Nabízíme vybavení stávajících i nových prostor, zajistíme nutné stavební úpravy, výrobu a montáž nábytku našimi odborníky. Cílem poskytovaných služeb je Vaše spokojenost. Ta je opravdovým měřítkem našeho úspěchu.

Realizace a projekty

KUCHYNĚ
Realizace Děhylov 2010, lak vysoký lesk, pracovní deska Staron, spotřebiče Bosch

Realizace Štěpánkovice 2010, lak vysoký lesk, pracovní deska Technistone, spotřebiče Bosch, osvětlení DeltaLight

Realizace rodinný dům Praha-Klánovice 2010, lak vysoký lesk, pracovní deska Staron, spotřebiče Siemens

Realizace Ostrava 2007, dýha dub, lak mat, pracovní deska Technistone

Realizace Bílovec 2008, lak mat, pracovní deska Staron

Realizace Opava 2007, lak vysoký lesk, pracovní deska Staron


INTERIÉRY