Příslušenství Franke z ušlechtilé oceli pro hotelové koupelny a domácnost

Vložil
Tisková zpráva
14.01.2019 11:10
Franke Water Systems

Příslušenství doplňuje koupelnu sice jen minimálně, žádná koupelna však bez něho není kompletní. Sortiment doplňků Franke z ušlechtilé oceli 1.4301 pomáhá dotvářet perfektně sladěnou koupelnu. Každá řada má za vzor odlišný styl tak, aby se doplňky daly zakomponovat téměř do každé designové koncepce.

Ušlechtilá ocel

Je vysoce kvalitní materiál. Z hlediska hygieny a životnosti se ušlechtilá ocel považuje celosvětově za optimální materiál. Není odolná jen vůči vlhkosti a většině kyselin, ale vyznačuje se také tvrdostí, životností, vysokou odolností vůči teplu a chladu, ale i hygienickými vlastnostmi. Nečistoty a mastnotu lze z hladkého povrchu bez pórů snadno odstranit. Škrábnutí a rýhy na krytech rychle ztratí ostré okraje a splynou s povrchem.

Ušlechtilá ocel obsahuje nejméně 10,5 % chromu (Cr) a nejvýše 1,2 % uhlíku (C). Tyto prvky vytváří na povrchu pasivní vrstvu, která materiálu dodává odolnost vůči korozi, čímž výrazně zlepšuje jeho vlastnosti ve srovnání s nelegovanou ocelí. Franke používá pro sanitární příslušenství ocel s vyšším obsahem chromu a nikl jako další součást slitiny. Tato kombinace dále zvyšuje odolnost vůči korozi.

Vlastnosti ušlechtilé oceli 1.4301
  • chrom/nikl V2A ; 18 Cr/10 Ni,
  • velmi dobrá odolnosti vůči korozi,
  • nemagnetická,
  • nekoroduje, odolná vůči kyselinám, hygienická, snadno se čistí.

Firmus

Kombinace elegantního vzhledu a jednoduchého designu vhodně doplní různorodá řešení koupelen. Kontury bez ostrých hran přispívají k snadnému čištění a údržbě, zárověň dodávají pocit komfortu.Cubus

V názvu řady Cubus se odrážejí její hranaté kontury a kvalita materiálu. Futuristicky působící design se výborně hodí do koupelen, jež jsou zařízeny v moderním,
a přesto volném stylu.Medius

Design Medius se vyvinul s cílem, aby ladil s klasickými tvary umyvadel a armatur. Kompletní sortiment tak lze začlenit do každého prostředí v klasickém stylu.

0 komentářů
přidat komentář

Související články