EXOS

Vložil
Tisková zpráva
27.11.2018 07:00
Franke Water Systems

Řada EXOS pro veřejné a poloveřejné prostory představuje budoucnost. Svět doplňků a umyvadel. Svět funkčnosti a designu. Pro bezbariérové a individuálně přizpůsobené prostory. Přímočarý, ušlechtilý, nadčasový, ideální do každé místnosti.  Se systémem a s elegantním designem.
 

Jednotný design

Díky čistým tvarům a jednotnému nadčasovému elegantnímu designu a materiálu lze řadu harmonicky začlenit do nového nebo stávajícího prostředí.

Modulární funkce

Doplňky a umyvadla EXOS jsou zárukou optimálně pružného designu pro architekturu a plánování. Řada je vhodná pro jednotlivá, na míru šitá řešení pro nové nebo stávající veřejné a poloveřejné oblasti.
Všechny výrobky EXOS jsou modulární, systém je možné kdykoli v budoucnu rozšířit a modernizovat. Čelní panely doplňků jsou vyměnitelné a lze změnit funkci dávkovače mýdla. Je možné zvolit prohlubeň a délku umyvadel. Celá řada tak obsahuje veškerý sortiment, díky kterému je zaručena maximální spolehlivost a pružnost při plánování a nejvyšší kvalita modulární řady funkcí.

Výjimečná kvalita

Výrobky EXOS využívají dobře zavedené materiály, jako je ušlechtilá ocel, sklo a minerální žula. Všechny součásti systému EXOS. Jsou vysoce kvalitní, odolné a snadno se čistí.
Celá řada - od použití různých materiálů až k designům modulárních umyvadel - je vyrobena v souladu s moderními požadavky.

EXOS DOPLŇKY

S doplňky EXOS společnost Franke nastavuje nový směr.
Elegantní design, modulární systémy a vysoce kvalitní materiály.
Díky použití výměnných čelních panelů z různých typů materiálů, jako je ušlechtilá ocel nebo sklo, je možné vytvořit různá prostředí v místnosti. Flexibilní je rovněž kategorie výrobků s dávkovači mýdla. Je možné snadno změnit elektronické vnitřní ovládání na ruční ovládání a místo tekutého mýdla je možné použít mýdlo pěnové. To je možné v každém okamžiku, a to i dodatečně.
EXOS poskytuje modulární flexibilitu.
 

EXOS UMYVADLA

Umyvadla EXOS z minerální žuly vynikají díky své univerzální flexibilitě a svému modulárnímu systému. Je možné užívat vysoké kvality a výrazného designu, stejně jako míry funkčnosti. Krytky odtokového ventilu z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli znovu zvýrazňují harmonii systémové řady.
Umyvadla EXOS jsou ideálním řešením pro všechny typy standardních, bezbariérových a individuálně přizpůsobených sanitárních prostor. Možnost výběru od běžných standardních velikostí až po variabilní rozměry. Řada rovněž vyniká díky různým velikostem vlastní prohlubně, délkám umyvadel a integrovaným možnostem vybavení.
Vyšší pohodlí, bezpečnost a ergonomie byly vzaty v úvahu při navrhování designu, rozměrů horních desek, designu integrovaných madel a při úmyslném oddělování mokrých a suchých prostorů.


EXOS MATERIÁL

Ušlechtilá ocel

Standardně se používá ušlechtilá ocel, jež je základním materiálem ve veřejných a poloveřejných sanitárních prostorách, a to z dobrého důvodu. Tento ušlechtilý materiál v sobě spojuje stylový vzhled s funkčností a trvanlivostí. Může být ideálně kombinován a harmonicky doplňován materiály, jako je sklo a keramika. Díky svým materiálovým vlastnostem může ušlechtilá ocel odrážet barvy svého okolí. Výrobky z ušlechtilé oceli lze vybavit téměř každou místnost.
 
 

Ušlechtilá ocel s povrchovou úpravou InoxPlus

Díky povrchové úpravě InoxPlus společnosti Franke se ušlechtilá ocel s již dobrými čisticími vlastnostmi znovu osvědčuje. Nehezké otisky prstů, jež byly dříve často velmi dobře vidět na ušlechtilé oceli, jsou tak téměř minulostí.
Při této úpravě se nanočástice propojí s molekulami kovového povrchu a pevně se usadí v mikroskopických nerovnostech povrchu. Výsledkem jsou povrchy s pevnou strukturou, které lze snadno čistit a na kterých nejsou vidět otisky prstů.
 
 

MIRANIT

Sanitární technika vyrobená z minerálního materiálu MIRANIT, pryskyřicí pojené minerální žuly, je velmi vhodná do moderních a zároveň esteticky navržených sanitárních prostor v různých institucích. Výrobky z materiálu MIRANIT jsou díky jeho mimořádným vlastnostem v pravém slova smyslu vyrobeny z jednoho dílu a nemají žádné švy a vystouplé spoje - velmi vysoká úroveň stability, elegantní vzhled a pocit. Hladký neporézní hygienický povrch s gelcoatem umožňující snadné čištění rovněž nabízí mimořádně vysokou odolnost.
 
 

Tvrzené bezpečnostní sklo

Jednodílné tvrzené bezpečnostní sklo je materiál, který se stejně jako ušlechtilá ocel vyznačuje nadčasovými vlastnostmi a možností kombinace s jinými materiály. Sklo a ušlechtilá ocel představují vysokou kvalitu a nadčasovou eleganci. Bez těchto dvou materiálů si již nelze představit vybavení moderních prostor. Z tohoto důvodu se tyto dva materiály velmi často úmyslně kombinují. V souladu s bezpečnostními předpisy používá společnost Franke v sanitárních prostorách výhradně tvrzené bezpečnostní sklo.
0 komentářů
přidat komentář

Související články