Atelier Vltava v (A)VOID Floating Gallery

Zdroj
Ukradená galerie
Vložil
Tisková zpráva
07.10.2013 13:10
Atelier Vltava

Zdravíme všechny,

Zveme Vás na 17. díl cyklu o mladé české architektuře, který probíhá v rámci pražské sekce UKRADENÉ GALERIE. V tomto dílu se představí Atelier Vltava. Výstava spolu s přednáškou se bude konat ve čtvrtek 10. 10. od 21 hod na náplavce na lodi (A)VOID Floating Gallery.

Atelier Vltava založil v roce 2006 Zbyněk Buchta, v roce 2008 se přidal Tomáš Bezchleba. Kancelář dnes funguje jako společnost s ručením omezeným, která zaměstnává nebo úzce spolupracuje s dalšími 8 profesionály z oblasti architektury, urbanismu, procesní a tepelné techniky, statiky a designu.
V posledních sedmi letech činnosti Atelier Vltava realizoval a zpracoval více než 100 projektů zahrnující studie, soutěžní návrhy, prováděcí projekty, územně plánovací dokumentaci a jiné projekty zejména v regionu mezi Prahou, Vídní a Drážďany.

Filozofií Atelieru Vltava je poskytovat architektonické návrhy a řešení, která balancují mezi regionálním kontextem, analýzou, funkčností, citlivostí, konceptem a konstrukcí. Atelier Vltava navrhuje architektonické, stavební, průmyslové, územní a krajinná řešení včetně příslušné dokumentace. Zároveň poskytuje služby a podporu pro developery, investory, městské správy, vládní organizace a soukromé osoby.


Sledujte stránky UKG, kde se pravidelně aktualizuje místo konání výstav a poloha UKRAmodulu.

Přijďte si užít večer s architekturou v netradičním výstavním formátu !

SKLENIČKU NA VÍNO S SEBOU !!!

UKG


0 komentářů
přidat komentář

Související články