XV. Cena Bohuslava Fuchse - pozvánka na vyhlášení

Zdroj
SOFA
Vložil
Tisková zpráva
17.05.2018 07:05
Brno

Pavel Martinka
Václav Štojdl

Cena Bohuslava Fuchse je studentská soutěž, kterou pořádá Studentská obec Fakulty architektury VUT v Brně. Jedná se o cenu za nejlepší studentský ateliérový projekt. Je udílena na konci každého semestru nezávislou porotou, která se skládá z uznávaných osobností architektonické scény, nepůsobících na FA VUT, a studentů – držitelů této ceny z uplynulého semestru.
Účast přislíbili:
Mgr. Markéta Žáčková je teoretička dějin umění a architektury, dlouhodobě působí na FaVU VUT na Katedře teorií a dějin umění jako odborný konzultant.
Ing. arch. Václav Štojdl (PROAM architekti) je českobudějovický rodák, absolvent Fakulty architektury VUT v Brně, kterou studoval také na univerzitě v Madridu. Po studiích dlouhodobě působil v brněnském ateliéru knesl+kynčl architekti (2005-2015). V roce 2015 se Václav stal partnerem proam architekti.
Ing. arch. Pavel Martinka (MASPARTI) je absolvent Fakulty architektury VUT v Brně, také nekolika násobní laureát CBF. Po studiích (2004-2010) spolupracoval s Tomášem Pejpkem & Szymonem Rozwalkou (C+HOaR), Olomouc. V roce 2011 s Ondřejem Spustou založil vlastní ateliér MASPARTI.
V dopoledních hodinách proběhne první výběr, z těchto prací budou následně vybrány práce vítězné a oceněné. Slavnostní vyhlášení proběhne v odpoledních hodinách. Vítězné práce XV. CBF budou vyhlášeny během slavnostního večera ve čtvrtek 17. května 201818:00 hodin na Fakultě architektury VUT Poříčí 5 v Brně. Následovat bude diskuze nad projekty, hudba a volná zábava. Budeme se těšit na Vaši účast.

Více informací >
0 komentářů
přidat komentář

Související články