Vyřešte vytápění a větrání jedním tahem

Zdroj
Schiedel
Vložil
Tisková zpráva
22.09.2008 10:00
Běžná okna zajišťují účinné větrání svými spárami. Pokud je utěsníte, ušetříte. Ale pokud jste zároveň nevyřešili větrání, hrozí vaší domácnosti vyšší vlhkost, hromadění CO2 či plísní. Pokud máte zdroj tepla, který závisí na vzduchu z místnosti, můžete počítat s další komplikací – oheň nebude mít vzduch k hoření.

Řešení ve stylu Schiedel

Společnost Schiedel si uvědomila souvislost provozu lokálních spotřebičů a větrání v nově stavěných i rekonstruovaných domech. Vyvinula dva systémy, které každý po svém předcházejí výše zmíněným problémům - komínový systém Schiedel ABSOLUT a systém řízeného větrání Schiedel AERA.

Komínový systém ABSOLUT vyniká těsností, odstraňuje tepelné mosty a zabezpečuje přívod spalovacího vzduchu přímo do spotřebiče. Vzduch pro spalování není tedy nutné přivádět do místnosti. ABSOLUT má dva oddělené průduchy – tepelně izolovanou šachtu pro přívod vzduchu a vlastní univerzální komínový průduch pro odvod spalin.

Větrací systém Schiedel AERA zabezpečuje automatickou výměnu vzduchu v celém domě. Větrá, když je to třeba, a tam, kde je to třeba – v kuchyni, když vaříte, v ložnici, když spíte. Nepotřebuje žádnou asistenci, takže když přijedete třeba z týdenní dovolené, přivítá vás doma příjemné prostředí.

Více informací vám rádi podají ve společnosti Schiedel na telefonu 326 999 011.

www.schiedel.cz