Valcucine! Precizní kuchyně s detailem.

Vložil
Tisková zpráva
09.07.2014 16:20
Brother & Duck International

Made in Italy značí záruku prvotřídního designu. Kromě toho se kuchyně Valcucine vyznačují nadčasovou elegancí a možností vytvářet luxusní sestavy podle potřeb zákazníků, protože každá kuchyně by měla být koncipovaná k obrazu těch, kdo ji používají a měla by být originálem, ve kterém je sladěna estetika a funkčnost. Italská značka Valcucine se zabývá výrobou kuchyní již desítky let. Bohatou škálou barev, možností výběru běžných i nadstandardních materiálů a rozmanitostí tvarů dokáže uspokojit i nejnáročnější zákazníky. Stejný význam jako estetickému provedení dává výrobce i ergonomice, funkčnosti a ekologické výrobě. Preciznost provedení s důrazem na praktické řešení je patrná i v detailech nábytku.

New Logica system je typ extrémně ergonomicky přizpůsobivé, tzv. modulární kuchyně, jejíž hladké a jednoduché linie, moderní a čistý technický vzhled vytváří skutečně příjemné prostředí. New Logica system je zcela přizpůsobena ergonomickým požadavkům uživatelů. Skládá se z pracovního pultu a zadní časti s funkčním vybavením a úložnými prostory.  Zadní část je 360mm hluboká, lze tedy do ní umístit mnohé spotřebiče a kuchyňské nádobí, hrnce i náčiní, odkapávače, váhy, lahve, zásuvky, tablet, kuchyňské držáky, vodovodní baterii, háčky na nádobí a dokonce i digestoř.

Ústřední charakteristikou série Artematica je formální jednoduchost, minimalistická vizáž, která vychází z uplatnění  hliníkového rámu, vyplněného širokou škálou materiálů jako je HPL, lakovaná MDF nebo sklo. Výsledkem je celá řada kladných rysů: odolnost vůči znehodnocení, vlhkosti nebo stárnutí, zvýšená nehlučnost, snížená váha a v neposlední řadě i enviromentální přátelství vyplívající z použití recyklovaných materiálů.  Módní trendy si žádají lesklé plochy, a proto  se na obložení pohledových ploch nábytku začalo používat také sklo.  Sklo je materiál, který podtrhuje jednoduchost a čistotu stylu. Po procesu kalení je sklo pevné a odolné vůči mechanickému poškození. Hladké plochy jsou příjemné na omak a dobře se udržují. Čisté tvary neruší madla ani jiné prvky.  Kuchyně s módní povrchovou úpravou skla mohou být nově zdobené originálním broušením, které vychází ze staré řemeslné tradice .Samozřejmostí je široký sortiment  provedení pracovních desek, které umožní vytvořit individuálně ztvárněné sestavy harmonicky ladící s ostatním vybavením interiérů. Nové provedení pracovní desky vychází z přírodního kamene Cardoso těženého v oblasti Alp. Způsob těžby a zpracování kamene dodává finálnímu produktu specifický vzhled a nechá vyniknout strukturu  použitého materiálu.  Minimalistické řešení podtrhne skleněná deska. Nová skleněná pracovní deska Linea C6 je zatím nejodolnější pracovní deskou na trhu s neuvěřitelnou tvrdostí, která dosahuje až 8 stupni Mosh měřítka. Hladký povrch je velmi snadno čistitelný a hygienický.

Artematica Vitrum Arte je inovativní způsob dekorace, který umožňuje individuální ztvárnění kuchyňského nábytku. V nabídce je  nekonečná řada dekorů. Vitrum Arte je vysoce technologicky zpracovaný proces. Dekory jsou  vyřezávány na speciálně zabarvený film a manuálně aplikovaný na skleněné panely. Dekorované skleněné panely je možné aplikovat na dveřích i bocích a mnoha dalších elementech kuchyně, což vytváří naprosto unikátní, nenapodobitelný interiér.  Dekory vychází z geometrických tvarů, které byly jedním z nejdůležitějších dekorativních stylů východních kultur.Nostalgie po starých časech se odráží i v novém dekoru Sinetempore mozaiky.  Není překvapením, že nejsoučasnější vzory a motivy se vynořují z minulosti. Originálně zdobné prvky jako jsou mozaiky vychází ze hry se dřevem a zakládají si na tradiční řemeslné výrobě.

Kvalitu výroby a moderní opracováni povrchů zajišťuje technologicky vyspělá výroba, díky které je na první pohled patrna preciznost i u detailů.  S kuchyňským nábytkem Valcucine je možné zařídit klasický, moderní minimalistický, ale také luxusní a nadčasový interiér.  Typické pro značku Valcucine je používání inovativních recyklovaných a recyklovatelných materiálů, protože ekologicky získaný materiál je zárukou dlouhodobé životnosti nábytku. Valcucine si potrpí na precizní zpracování a osloví i ty, kteří dávají přednost kuchyním neotřelého a moderního stylu.
0 komentářů
přidat komentář

Související články