V Brně vyroste nové Centrum bydlení a designu Kaštanová

Vložil
Tisková zpráva
14.07.2014 07:20
Brno. První Centrum svého druhu v České republice se pod prozaickým názvem Kaštanová otevře na začátku roku 2015 na stejnojmenné ulici v Brně-Brněnských Ivanovicích (v sousedství hypermarketu Makro). Centrum bude zaměřeno zejména na odbornou veřejnost, tedy na architekty, designéry a projektanty. Provoz centra Kaštanová, s celkovou investicí přes 120 milionů korun, bude zahájen v dubnu 2015.

Vizualizace Arch. David Šrom.

Jako majitel společnosti Keraservis, která denodenně komunikuje s architekty a projektanty, velmi intenzivně vnímám nezbytnost vzniku takového centra, které odborníkům usnadní jejich každodenní práci - poskytne jim ucelenou nabídku z oblasti bydlení a designu na jednom místě,” říká o projektu zástupce investora Ing. Radek Černý. Ten zároveň dodává, že hlavním benefitem centra má být synergické propojení nabídky všech nájemců. “Je to vlastně taková win-win strategie. Výhody to přinese všem stranám - nájemcům i zákazníkům,” dodává Ing. Černý.

Výstavba centra byla zahájena 9. června t.r. a nyní se usilovně pracuje na tom, aby vše bylo hotovo a připraveno k pronájmu do prosince 2014. Na patnácti tisících metrech čtverečních areálu vznikne přes čtyři tísíce metrů čtverečních pronajimatelných prodejních ploch, které představují  mimo jiné šestnáct samostatných showroomů. Kromě toho Centrum bydlení a designu nabídne téměř tisíc metrů čtverečních klimatizovaných kanceláří, devět jednacích a školících místností, skladové prostory i stylovou kavárnu, vhodnou pro obchodní jednání mezi čtyřma očima. Samozřejmostí je bezproblémové parkování a další služby Centra.

Kaštanová má strategickou polohu, leží v těsné blízkosti příjezdů z dálnic D1 i D2. To byl také jeden z hlavních důvodů, proč jsme se do tohoto areálu přestěhovali již na začátku roku 2013. Díky tomuto kroku jsme zaznamenali 70% nárůst v počtu zákazníků,” nemůže si vynachválit rozhodnutí přestěhovat se do areálu budoucího Centra David Veselý, jednatel společnosti Supellex. (Kromě Supellexu sídlí v současnosti na Kaštanové již například společnost Mapei či Deho).

Nedílnou součásti Kaštanové bude i Centrum hrubé výstavby s cca 15 subjekty, kteří klientovi přiblíží portfolio kvalitních značek pro kompletní hrubou výstavbu domu. To vše s garantovaným odborným poradenstvím jednotlivých značek.
Kaštanová, jako celek, pak nabídne svým zákazníkům (také z řad široké veřejnosti) kompletní průřez sortimentem pro vybavení interiérů a exteriérů domu. Bude se jednat zejména o koupelny, podlahoviny, kuchyně, krby, dveře, okna, wellness vybavení, stěrky a vertikální zahrady, osvětlení a světlovody, systémy inteligentních budov, klimatizace, garážová vrata, stavební chemie a v neposlední řadě také látky/tapety/dekorace a designový nábytek včetně doplňků.

Myslím, že nejen já, ale i moji kolegové z jiných kanceláří, ocení na Kaštanové zaměření vzorkoven vždy pouze na určitý produkt a následnou synergii mezi všemi nájemci v Centru,” říká Ing. Arch. David Šrom ze společnosti PROAM a zároveň dodává: “Také se mi líbí nekompromisní přístup investora ve výběru nájemců, kdy je evidentní, že mu prvoplánově nejde pouze o pronájem plochy, ale především o výběr kvalitního partnera pro dlouhodobou spolupráci a tedy i vytváří kvalitní předvýběr pro nás architekty a naše klienty”.
0 komentářů
přidat komentář