Urban design – nový katalog 08’ od BoConcept

Vložil
Tisková zpráva
02.10.2007 00:05
Neustále se měnící, zářivý a dynamický městský svět je zdrojem kolekce BoConceptu. Nemusíte přitom bydlet ve velkoměstě, abyste se do kusu nábytku z naší kolekce zamilovali. Není to přece o tom, kde žijete, ale jak žijete. Nechceme přitom měnit Váš životní styl. Chceme Vám jenom pomoci jej prožít.
Vytváříme nábytek a doplňky moderního designu, které jsou nejen krásné na pohled, ale také pomáhají vyřešit výzvy, které klade Váš interiér.

Viggo Molholm, President a výkonný ředitel splečnosti BoConcept


Urban living
je novým sloganem nabídky BoConcept pro rok 2008. Inspirace pro novou kolekci vychází z dynamického způsobu života ve velkoměstě. Toto proniknutí do městkého života umožňuje větší spojení s našimi zákazníky a jejich představami. Kolekce jsou vytvořeny pro maximální využití prostoru, jeho funkčnost a pro vyjádření vlastního stylu.BoConcept doporučuje tipy pro následující sezónu...

Chceme vidět více křivek na pohovkách a stolech, které změkčují vzhled přímých linií a činí naše domovy osobičtějšími a vstřícnějšími. Existuje prostor pro hru s chladnými architektonickými detaily a pečlivě vybranými velkými doplňky. Použití stejného odstínu barev, ale různých materiálů je přesně to, co nazýváme jednobarevným šílenstvím, které do interiérů dodává hloubku a charakter.

Luxusní bydlení
již není jen doménou slavných a bohatých. Použitím velkých nábytkových sestav tmavých odstínů v kombinaci s vysokým leskem docílíme nového, dramatického a energického vzhledu. Můžeme si dopřát nádherné látky jako velur, kožešiny, kůži nebo lesklé tkaniny, protkané stříbrem a zlatem. Nyní můžete z vašeho domova vytvořit fantastické a extravagantní dílo.

Multifunkční nábytek jako rozkládací pohovky, jídelní stoly s možností rozšíření, konferenční stolky s úložným prostorem jsou velmi žádané - obzvláště v městkém prostředí, kde je prostor velmi často omezen.

Žít život v rychlém pruhu stanovuje nové pažadavky na to, abychom ze svých domovů učinili svá útočiště. Chceme se obklopit kvalitními produkty, vyrobenými z jednoduchých a kvalitních materiálů, ale s přirozenou elegancí.

V novém katalogu DESIGN najdete i následující rady a doporučení...

  • Osvětlení – můžete si přečíst, jak přizpůsobit osvětlení v různých místech vašeho domova a jak se bude používat osvětlení v budoucnu.
  • TV/HI-FI – poradíme vám jak získat kontrolu nad svým zařízením a na co si dát pozor při nákupu nábytku pro tato zařízení.
  • Odkládací prostory - zorganizujte si své věci v různých typech úložných prostor a přemýšlejte co ukázat a co skrýt.
  • Malý prostor – využijte svůj životní prostor na maximum a nechte se inspirovat funkčním nábytkem.

Barvy sezóny 2008...

Katalog DESIGN vám dá příležitost nahlédnout na módní barvy pro sezonu 2008. Budete vidět mnoho černobílého nábytku doplněného různými barvami jako zlato a purpurová pro luxusní vzhled a zelená a žlutá pro přírodní styl.

Katalog DESIGN BoConcept – cellection 08

Již nyní můžete získat 196 stránkový katalog, který je kompletně vydán v českém jazyce a jsou v něm uvedeny i ceny v českých korunách. Nový katalog můžete získat v naší prodejně v Brně, nebo si o něj napsat na následující adresu: chovanec@top-office.cz.

K dispozici je také elektronická forma katalogu, kterou najdete na adrese: www.boconcept.cz.