Sprchovací toaleta: jednička ve světě intimní hygieny

Vložil
Tisková zpráva
14.07.2020 14:00
Intimní hygiena je stále diskutovanějším tématem a v odvětví sanitární keramiky lze najít různá řešení. Firma TECE představila v loňském roce v Česku a na Slovensku sprchovací toaletu TECEone, která jako jediná na trhu nepotřebuje elektřinu – ani pro ovládání toalety, ani pro ohřev vody.


K provozu TECEone je zapotřebí pouze přívod teplé a studené vody. To znamená, že instalace vyžaduje stejné technické podmínky jako bidet či ruční sprcha. Toaleta TECEone je tvořena keramikou s moderním splachovacím okruhem "rimless", zajišťujícím velice jednoduché čištění, a tudíž i dokonale čistý povrch po spláchnutí (na rozdíl od běžných toalet nemá TECEone okraj, pod nímž by se usazovaly nečistoty). Dále je WC opatřeno ergonomicky tvarovaným duraplastovým sedátkem, které je vybaveno funkcí pomalého zavírání. Vzhledem k těmto výhodám a nadčasovému designu se toaleta TECEone dostala na vrchol v segmentu sanitární keramiky.


Intuitivní ovládání

Toaleta je díky zcela intuitivnímu ovládání vhodná pro všechny – jak pro dospělé, tak děti. Na její levé straně se nachází ovladač teploty s termostatem, který se pootočením nastaví na komfortní hodnotu. Součástí systému je i pojistka proti opaření horkou vodou. Na pravé straně je umístěn aktivátor spršky, jehož plynulým otočením se nejdříve tryska spršky očistí od případných nečistot a následným pootočením se vysune samotným vodním tlakem celé sprchovací rameno – poté lze individuálně nastavit i intenzitu oplachu.

Výhoda toalety TECEone spočívá v tom, že uživatel není limitován ohřevem vody a i maximální intenzitu oplachu lze využívat po téměř neomezenou dobu. Otočením do původní pozice se přívod vody uzavře a tryska zajede zpět do těla keramiky WC, čímž je chráněna před nečistotami.

0 komentářů
přidat komentář