Soutěž pro architekty a projektanty Kresli světlem

Vložil
Martin Rosa
16.05.2007 00:05
Společnost VELUX Česká republika, s.r.o., dodavatel střešních oken, zastiňovacích a dekorativních doplňků, vyhlašuje soutěž pro architekty a projektanty Kresli světlem. Za střešní okna navržená v projektech může soutěžící získat hodnotné dárky.


Světlo je nejdiskutovanějším tématem současné architektury. Pro společnost VELUX je světlo symbolem zabydlování dříve tmavých a neobývaných prostor pod šikmou střechou, střešní okna jsou přirozeným zdrojem denního světla v podkroví.

Společnost VELUX chce soutěží oslovit architekty, projektanty či zpracovatele projektu, kteří ve svých projektech plánují prosvětlení interiérů střešními okny. Do soutěže budou zařazeny návrhy, které byly vypracovány jako podklad k vydání stavebního povolení nebo jako prováděcí projekt a které současně nebyly zkolaudovány před datem vyhlášení soutěže, tedy před 1. 5. 2007. Soutěž trvá do 30. 10. 2007.

Projekty lze do soutěže zaslat poštou nebo prostřednictvím www.velux.cz, sekce pro architekty a projektanty/soutěže. Na stejném místě internetových stránek lze rovněž sledovat celkový počet bodů, které v soutěži účastníci získají.

Body mohou účastníci soutěže Kresli světlem kdykoli během jejího trvání vyměnit za hodnotné dárky odstupňované daným počtem bodů. Mezi dárky jsou zařazeny např. kniha o architektuře, MP3 přehrávač Apple nebo 19" LCD monitor Samsung.

Více informací o soutěži včetně úplných pravidel najdete na www.velux.cz v odborné sekci pro architekty a projektanty/soutěže.