Rezidence Modřanka - bydlení, které má styl

Zdroj
Horizon Modřany s.r.o.
Vložil
Tisková zpráva
27.10.2016 09:15
Zajímáte se o interiérový design? Sledujete trendy v bydlení a toužíte usínat v krásném bytě vonící novotou? Nechte se okouzlit moderními byty a jedinečnou fasádou všech budov. Seznamte se s Rezidencí Modřanka, kde se vaše sny stanou realitou.Jedinečná architektura rezidenčního bydlení
    Na Praze 12 - Modřany se buduje komplex čtyř moderních bytových domů, které vynikají originálním designem a širokou nabídkou bytů. Vzhled novostavby je inspirován neoplasticismem a dílem známého holandského malíře Pieta Mondriana. Zajímavé je rovněž uspořádání domů do tvaru podkovy, jež umožní vytvořit jedinečný prostor pro rozlehlé travnaté atrium se stromy. Součástí rezidenčního bydlení je také dětské hřiště, kde si vaše děti budou moct hrát v bezpečí. Není divu, že si Rezidence Modřanka odnesla jednu z cen v soutěži nových rezidenčních budov – Realitní projekt roku 2015.
 
Bydlení v Modřance si zamiluje každý
    Potěší vás široký výběr nových bytů, vybrat si můžete byty malé, střední i větší, nechybí balkóny, terasy či předzahrádky. Co říkáte na to, vypěstovat si vlastní zeleninu na předzahrádce? Pozvat přátele na terasu a uspořádat jim parádní grilování? Nechcete mít obavy, když si vaše dítě půjde hrát na hřiště? Rezidence Modřanka splní každé vaše očekávání, vybere si každý. Mladí toužící po pěkném a dostupném bydlení nedaleko centra Prahy, rodiny s dětmi hledající klidné a bezpečné bydlení, starší lidé si mohou vychutnat procházky přírodou, která obklopuje Modřany.
Byty v srdci přírody
    Pokud přemýšlíte o pořízení bytu v těsné blízkosti Prahy, máme pro vás další skvělý tip. Byty v Rezidenci Velká Brána, která se nachází v okresu Praha – západ v obci Horoměřice, přinášejí veškerý komfort pro bydlení. Krásné byty, klidná lokalita, výborné dopravní spojení do centra města.
0 komentářů
přidat komentář