Pergola ze dřeva, nebo hliníku? Zkuste kombinaci!

Vložil
Tisková zpráva
24.04.2014 09:10
Každý z nás se již určitě setkal s kombinací dřevo-hliník u oken, nábytku, zábradlí, obložení fasády…., ale co pergoly?

Přinášíme na trh unikátní model stínících pergol od italských mistrů designu IATA Luxus. Jedná se v podstatě o jednoduchou konstrukci z hliníku oblečenou do slušivého dřevěného „oblečku“. Kombinace těchto materiálů je v moderním stavebnictví velice žádaným prvkem a kromě své neskonalé elegance nabízí svým majitelům také vysokou stabilitu a nepřeberné množství zajímavých a originálních barevných kombinací.

U našich pergol je samozřejmostí motorizovaný systém skládací látkové střechy. Jen tak si z Vaší terasy vytvoříte plnohodnotné místo pro letní dny a večery.

IATA Luxus ve třech různých variantách

1. Pro zákazníky, kteří dávají přednost klasickým tvarům, je k dispozici model s přesahem krovů přes sloupy.

2. Naopak moderní stavba si vyžaduje čistý detail mezi sloupem a krokví pod 45° úhlem. Materiály není nutno vždy barevně kombinovat. Požadavek na jednobarevnost není pro tento produkt překážkou.

3. Model IATA Luxus je ve většině případů kotven ke zdi domu. U samostojného provedení Kubo Vás překvapí nápaditě řešený odtok vody. Na krycí látce jsou vytvořeny mírné distanční odstupy, tudíž látka nevisí volně jako u podobného řešení konkurenčních výrobců.

Více informací o stínících pergolách najdete na www.t-shade.cz/pergoly

1 komentář
přidat komentář
Předmět
Autor
Datum
Pochvala
Pavel
24.04.14 12:49
zobrazit všechny komentáře

Související články