Pergola – skvost vaší zahrady

Vložil
Tisková zpráva
19.03.2014 14:10
Dříve stínění terasy zajišťovaly pergoly zarostlé popínavými rostlinami. V dnešní době pergoly umožňují mnohem efektivnější využití svého poslání. Mohou být doplněny o pevnou nebo pohyblivou střechu a dokážou vytvořit z terasy ideální místo pro letní, ale i celoroční posezení. Estetická a funkční pergola dokáže doslova rozšířit užitnou plochu interiéru v letních měsících.Přizpůsobí se každému počasí…
Přímo ze slunné Itálie dorazily i do našich končin luxusní stínící pergoly výrobců jako je Corradi nebo Iata Italia. Většina modelů využívá jednoduchého konceptu, kdy se látková střecha skládá nebo svinuje ke zdi domu. Můžete si tak plnými doušky užívat slunečních paprsků a v případě deštivého počasí, nebo pocitu horka jednoduše střechu zatáhnete stisknutím tlačítka na ovladači. Nosná konstrukce i potahová látka je maximálně odolná proti dešti, kroupám, a v neposlední řadě větru o rychlosti až 45km/h.


Dřevo nebo hliník?
Jak už to bývá, každý materiál má své výhody, ale i nevýhody. Dřevěné pergoly nabízí vedle přírodního a ekologického materiálu masivní a estetický vzhled. Hliníkovým pergolám hraje do karet především minimální nutnost údržby, maximální statická odolnost a variabilní povrchová úprava (možnost použít kompletní nabídku škály RAL).

Vedle klasických materiálů lze pergoly na zakázku vyrobit například i z nerezu. Umíme pergolu dodat z jakéhokoliv použitelného kovu, či materiálu.

Luxusní pergoly jsou určeny pro milovníky designu, kteří se nespokojí s fádní konstrukcí přikrytou polykarbonátovými deskami. Italští výrobci kladou vysoký důraz i na sebemenší detail a nezaměnitelný styl. Prvotřídními materiály jasně překračují standardy. A co Vy? Umíte si představit letní dny a večery v přístřeší pergoly z naší nabídky?

Více informací najdete na stránkách www.t-shade.cz/pergoly

0 komentářů
přidat komentář

Související články