Padnoucí a svébytné doplnění jakýchkoli kanceláří

Vložil
Tisková zpráva
22.08.2011 08:00
Pokud si při představě výzdoby kanceláří vzpomenete jen na blednoucí kalendáře a reklamní plakáty partnerů nebo sponzorů podniku, vězte, že je tu i jiná cesta. Stačí nápaditost a rozhodnost jednoho ze zaměstnanců a do několika dnů mohou i všichni ostatní pracovat v pestřejším prostředí. Není pravdou, že zpestření hledají jen kreativci. Ve všech podnicích, zvlášť v jejich kancelářských prostorách, je vždy místo pro nápadité řešení. Společnost Holcim, (Česko) je dokladem toho, že předchozí řádky nejsou pouhou teorií.

V Holcimu si pro své nově zrekonstruované kanceláře zvolili fotografie moderní architektury, které ladí jak s celkovým zaměřením společnosi, tak i se stylem interiéru. Díky portálu www.obrazynamiru.cz bylo možné pohodlně vybrat vhodné motivy a doplnit interiér, který je od základu postavený na jednoduchosti a firemních barvách - bílé, červené a černé.  Díky obrazům dostává prostor další rozměr a dynamiku.

Nabídka dekorací nabízených na www.obrazynamiru.cz se neomezuje pouze na obrazy, pro velké prostory jsou v nabídce fototapety, a to jak klasické papírové, tak moderní samolepící a vypínané textilní. Výběr motivů nahrává všem možným směrům podnikání - naleznete fotografie přírody, zajímavé portréty, fotografie potravinářských produktů i detaily strojů a technických zařízení. Snadno si tak vyberou lékaři, potravinářské závody, textilní podniky i strojírenské závody. Stačí jen chvíli posedět u počítače, zvolit téma, vhodné provedení a rozměry.
 
Léto a doba dovolených je ideální dobou na rekonstrukce a obměnu dekorací, a tak pokud i vy dostanete nápad, jak byste kancelář vyzdobili, aby se vám v ní lépe a veseleji přečkal nadcházející podzim a zima, web www.obrazynamiru.cz vám podá pomocnou ruku a nabídne to pravé řešení. Dodání zvolené dekorace je možné do sedmi pracovních dnů.
0 komentářů
přidat komentář

Související články