Oheň: živý obraz v designovém rámu

Vložil
Tisková zpráva
22.04.2021 11:55
FLAMEN Czech Republic, s.r.o.

Oheň je symbolem bezpečí, pospolitosti, mimořádných okamžiků. Je to živoucí výjev, v jehož přirozenosti a jednoduchosti se skrývá cosi magického, co přitahuje naši pozornost. Výjev, který se ve spojení s designovými závěsnými krby ROCAL stává uměleckým dílem.

Závěsné designové krby španělské značky ROCAL, jejichž distributorem pro Českou republiku a Slovensko je společnost Flamen Czech Republic, jsou samy o sobě nepřehlédnutelným prvkem, který zaujme na první pohled. Přesto však díky minimalistickému a nadčasovému pro- vedení dávají vyniknout především kráse a čistotě plápolajícího ohně, aniž by na sebe strhávaly nadměrnou pozornost.

Je libo kapku tepla?

Jedním z produktů této značky je designový závěsný krb Drop s nezaměnitelným, zaobleným tvarem, připomína- jícím stékající kapku. Jeho varianta Drop Mini zapadne i do menších prostor, aniž by jim ubírala na velikosti nebo je zbytečně přehřívala. Model Ronde, určený jak doprostřed místnosti (kruhová varianta), tak ke stěně (půlkruhová varianta), evokuje dojem vznášejícího se ohně, pyšní se vysokou účinností, nízkou spotřebou paliva a především nízkými emisemi.

Doprava a montáž

Všechny designové krby i všechna krbová kamna ROCAL jsou vyráběna z kvalitních materiálů a jsou zárukou bezporuchového provozu. S výběrem vhodného modelu i dalšího příslušenství, jako jsou lavice pod krbová kamna nebo zásobníky na dřevo, poradí firma Flamen Czech Republic, která zajistí i jejich dodání, zaměření a instalaci. Montáž na stěnu (šrouby) nevyžaduje žádné stavební práce, a instalace tak netrvá déle než jeden den.

www.flamen.cz
0 komentářů
přidat komentář